Cookie Consent
Facebook Instagram

Recaro autosedačka Young Sport HERO Aluminium Grey

€179.00  €168.34
Ušetríte: 6% z ceny

  • Značka: Recaro
RECARO Young Sport HERO autosedačka Keď je cestovanie s dieťaťom také pohodlné,že nepotrebujete vlastne žiadnu prestávku. Detskú sedačku je možné rýchlo a ľahko namontovať, demontovať a pripevniť do vozidla pomocou bezpečnostného pásu vozidla  BEZPEČNÉ ARGUMENTY PRE...
Popis produktu

RECARO Young Sport HERO autosedačka

Keď je cestovanie s dieťaťom také pohodlné,že nepotrebujete vlastne žiadnu prestávku. Detskú sedačku je možné rýchlo a ľahko namontovať, demontovať a pripevniť do vozidla pomocou bezpečnostného pásu vozidla 

BEZPEČNÉ ARGUMENTY PRE KAŽDÚ JAZDU

Systém 5-bodového pásu

Intuitívne a centrálne nastavenie pásu pomocou vedenia pásu HERO podporuje bezpečné a jednoduché zaistenie dieťaťa pásom (skupina 1).

Redukčná vložka sedadla

Pre optimálne a ergonomické prispôsobenie od dojčaťa po batoľa (skupina 1)

Pena sedadla

Perfektne sa prispôsobí tvaru tela Vášho dieťaťa a ponúka maximálne pohodlie

Potiahnuté jazyky popruhov

Znižujú zahrievanie v lete - citlivá detská pokožka sa tak neporaní (skupina 1)

Označené vedenie pásu

Uľahčuje správnu inštaláciu pomocou červeného označenia vedenia pásov

Cirkulácia vzduchu

Vďaka systému pasívnej cirkulácie vzduchu je dlhé sedenie počas cesty obzvlášť príjemné 

Spevnené lakťové opierky

Pohodlné sedenie pre veľkých s pohodlnými lakťovými opierkami

Univerzálne zabudovanie

Aby potomok mohol sedieť bezpečne aj vo vozidle u starej mamy a starého otca, je Young Hero Sport možné univerzálne, rýchlo a ľahko nainštalovať a namontovať pomocou bezpečnostného pásu vozidla. Každá rodina si želá tohto hrdinu.

Detská sedačka rastúca s dieťaťom

Detská sedačka na celé detstvo? Výškovo nastaviteľné operadlo s integrovanou opierkou hlavy to umožňuje. Detská sedačka sa dá presne prispôsobiť veľkosti Vášho dieťaťa a automaticky rastie od deviateho mesiaca do dvanásteho roku veku dieťaťa.

Advanced Side Protection (ASP)

Či rýchlo na futbalový tréning alebo veľkú dovolenku, integrované chrániče poskytujú maximálnu ochranu pri každej jazde. Pri možnom bočnom náraze absorbéry energie znižujú sily, ktoré by mohli pôsobiť na dieťa. Deti teda jazdia bezpečne a rodičia pokojne.

Nastavenie sklonu sedáka

Sedacia plocha detskej sedačky môže byť nastavená do polohy na odpočinok pre malé deti v skupine 1. Vaše dieťa si bude užívať maximálny komfort pri sedení alebo spaní.

Nízka hmotnosť

S hmotnosťou asi 8 kg je možné Young Sport Hero rýchlo a ľahko vybrať z vozidla, prenášať ho a znova namontovať. To uľahčuje život nielen mame a otcovi, ale aj starej mame a starému otcovi. Aj keď naše detské sedačky vyrábame pre deti, navrhnuté sú vždy pre celú rodinu.

Patentovaný systém popruhov HERO

S patentovaným systémom popruhov HERO môžete svoje dieťa zaistiť ľahko a rýchlo. Jedinečný bezpečnostný systém HERO združuje chrániče ramien, ramenné popruhy a opierku hlavy, aby sa zabránilo prekrúteniu a zošmyknutiu pásu. To šetrí čas a nervy v každodennom živote, ale predovšetkým zvyšuje bezpečnosť na každej ceste.

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Schválenie:

Detská sedačka kategórie  UN R44/04 , Skupina 1/2/3, 9 mes.-12 rokov, 9-36 kg

Vonkajšie rozmery (Š / H / V): 58 / 50/ 63 – 71 cm

Hmotnosť: 8 kg

 

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík