Cookie Consent
Facebook Instagram
  • Model: 58844
  • Dostupnosť :Iba na objednávku
  • TENTO TOVAR NEOBJEDNÁVAŤ___POZOR___TERMÍN DODANIA NIE JE ZNÁMY.

Gél masážny na ďasná Dologél 25 ml

€6.70

  • Značka: BABE
Dologel - gél na prerezávanie zúbkov Dologel je ústny masážny gél s prírodnými zložkami na zmiernenie symptómov spôsobených prerezávaním zúbkov u dojčiat a malých detí, ako aj na zmiernenie zápalu a bolestí ďasien. Prečo Dologel? Má prírodné zloženie a poskytuje...
Popis produktu

Dologel - gél na prerezávanie zúbkovDologel je ústny masážny gél s prírodnými zložkami na zmiernenie symptómov spôsobených prerezávaním zúbkov u dojčiat a malých detí, ako aj na zmiernenie zápalu a bolestí ďasien.Prečo Dologel?

Má prírodné zloženie a poskytuje kompletné riešenie: kým obsahom valeriány utišuje bolesť a upokojuje, vďaka kamilke a propolisu zmierňuje zápal a tiež dezinfikuje ďasná.

Dologel – oproti iným podobným výrobkom – neobsahuje lidokaín alebo iné syntetické analgetikum, čím nezaťažuje organizmus dieťaťa a preto je možné ho použiť aj viackrát denne.

Vďaka svojim prírodným zložkám je šetrný k žlúdku.

Nespôsobuje alergické reakcie alebo vedľajšie účinky.

Je bez cukru, čím nepoškodzuje vyvíjajúce sa zúbky.

Má príjemnú chuť, dieťa ho s radosťou prijíma.

Neobsahuje mentol, a preto ho možno aplikovať aj u detí do 6 rokov, súčasne s homeopatickými prípravkami.Kedy je možné používať Dologel?- pri iných zápaloch a poraneniach ústnej dutiny (napr. zápal ďasien, afty)

- pri léziách alebo podráždeniach spôsobených niektorými potravinami

- pri podráždení alebo léziách spôsobených dentálnymi prístojmi

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík