Cookie Consent
Facebook Instagram

CEUMED Sada Stop Tick na odstránenie kliešťov 9 ml

€12.95

  • Značka: CEUMED
Zdravotnícka pomôcka určená na odstránenie kliešťov z ľudského tela a tela zvierat. Odporúča sa na prevenciu chorôb prenášaných kliešťami, ako je: - kliešťová encefalitída - lymská borelióza - babezióza - anaplazmóza - a iné Súprava obsahuje zdravotnícku pomôcku vo...
Popis produktu

Zdravotnícka pomôcka určená na odstránenie kliešťov z ľudského tela a tela zvierat.

Odporúča sa na prevenciu chorôb prenášaných kliešťami, ako je:

- kliešťová encefalitída
- lymská borelióza
- babezióza
- anaplazmóza
- a iné

Súprava obsahuje zdravotnícku pomôcku vo forme spreja na okamžité zmrazenie kliešťov, odstraňovač kliešťov pre bezpečné odstránenie kliešťov a skúmavku na uskladnenie kliešťa pre potreby analýzy.

Použitie:
Tlačidlo rozprašovača sa otvorí otočením v smere hodinových ručičiek zo zavretej do otvorenej polohy. Tryska sa opatrne umiestni okolo kliešťa. Stlačí sa tlačidlo rozprašovača na doraz pre uvoľnenie celej dávky prípravku.
Pred prvým použitím sa stlačí tlačidlo rozprašovača dvakrát. Vyberie sa správny háčik odstraňovača kliešťov podľa veľkosti kliešťa. Použitím odstraňovača sa pevne uchopí kliešť čo najbližšie k pokožke. Rázne sa nadvihni odstraňovač kliešťov. Skontroluje sa, či žiadna časť kliešťa nezostala v pokožke. Ošetrované miesto sa dezinfikujte.

- Bezpečný pre ľudí a zvieratá.
- Neobsahuje pesticídy.
- Znižuje riziko prenosu patogénov vďaka jedinečnej technológii rýchleho zmrazenia kliešťa, čím zabraňuje vypusteniu infekčných slín parazitov a rozdrveniu tela kliešťa.
- Sprej obsahuje cca 60 dávok, ktoré umožňujú bezpečné odstránenie až 40 kliešťov.
- Nevhodné použiť pre deti do 3 rokov.
- Postupujte podľa návodu na obale.

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík