Cookie Consent
Facebook Instagram

KOELSTRA Cestovná postieľka T5 Red Melange

€99.60

  • Značka: KOELSTRA
Holandská značka Koelstra je známa svojimi kvalitnými výrobkami pre deti. Cestovná postieľka Travelsleeper ich pekným príkladom toho, ako vyzerá jej premyslená koncepcia. Jej dizajn je nadčasový a tiež trendy. Získa si vás minimalistickými farbami, modernou konštrukciou a...
Popis produktu

Holandská značka Koelstra je známa svojimi kvalitnými výrobkami pre deti. Cestovná postieľka Travelsleeper ich pekným príkladom toho, ako vyzerá jej premyslená koncepcia. Jej dizajn je nadčasový a tiež trendy. Získa si vás minimalistickými farbami, modernou konštrukciou a trvanlivými materiálmi. Oceľ, pevný plast a silná polyesterová tkanina zaručujú dlhú životnosť.

Či už používate postieľku pri cestovaní alebo pre príležitostné prespanie vnúčat, postieľku často skladáme a rozkladáme. Preto oceňujeme dokonale prepracovaný systém poistiek, ktorý nám zjednodušuje tieto činosti. Keď ju skladáte, odrovnáte matrac, zatiahne za pútko, otočíte poistky na stranách, a je zložené. Cestovanie uľahčuje tiež bočné madlo na prenášanie, skutočnosť, že zložená postieľka stojí na kolieskach a nožičkách. Praktický obal s otvormi pre kolieska zaručuje, že ju môžete viezť ako kufrík s kolieskami.

Vlastnosti:

- Bočné výlez s uzáverom na zips.
- 7 podperných nožičiek.
- Transportné kolieska pre premiestnenie.
- Rýchlo a ľahko sa skladá aj rozkladá.
- Chrániče rohov a poistiek pre väčšiu bezpečnosť.
- Veľmi dobrá, 3cm vysoký matrac.
- Obal s rukoväťou a otvormi na kolieska.


Rozmery a špecifikácie:

- rozmery: 120 x 60 x 75 cm
- hmotnosť: 9,8 kg
- odporúčaná veková kategória a nosnosť: 0-4 rokov / 15 kg

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík