Cookie Consent
Facebook Instagram

YOOKIDOO Veľká hracia deka Fiesta

€46.12

  • Značka: YOOKIDOO
Mimoriadne priestranná hracia deka, ktorú ľahko zbalíte do tašky pre jednoduché prenášanie k vnútorným aj vonkajším aktivitám. Veľká hracia deka umožňuje dieťaťu pohybovať sa, prevrátiť sa a preskúmať jeho okolie, čím sa predĺži doba hry na brušku. Ilustrácie s...
Popis produktu

Mimoriadne priestranná hracia deka, ktorú ľahko zbalíte do tašky pre jednoduché prenášanie k vnútorným aj vonkajším aktivitám.

Veľká hracia deka umožňuje dieťaťu pohybovať sa, prevrátiť sa a preskúmať jeho okolie, čím sa predĺži doba hry na brušku. Ilustrácie s farebnými kontrastmi stimulujú zrak a kognitívne zručnosti. Veľké zrkadielko podporuje opakované zdvíhanie hlavičky a rozvíja svaly krku a ramien, ktoré sú dôležité pre vývoj dieťaťa. Šuštiace vlajky pod sebou ukrývajú obrázky a zároveň stimulujú hmat aj sluch. Hudobný hrkálka, ktoré po zatrasení vydáva zábavné zvuky učí dieťa vzťahu príčina-následok.

Vlastnosti:

- Mimoriadne priestranná (145x100 cm)
- Jednoducho zbaliteľná do tašky s vreckom pre umiestnenie ďalších predmetov.
- Moderné ilustrácie s farebnými kontrastmi podporujú správny vývoj zraku.
- Hudobný hrkálka papagáj pri zatrasení vydáva zábavné zvuky.
- Veľké zrkadlo ananás s hrkálkou a hryzátkom.
- 3 šuštiace vlajky ukrývajúci obrázky.
- Možno prať v práčke.
- Vhodné pre vnútorné i vonkajšie aktivity.

Tipy pre hry

V prvých mesiacoch položte dieťa na chrbát a sledujte, ako preskúmava a objavuje svet okolo seba. Pomocou hrkálky ho zapojte do hry a podporte jeho hrubú motoriku, keď sa začne naťahovať a snažiť sa hrkálka uchopiť.
Mimoriadne veľká deka umožňuje dostatok priestoru pre pohyb v každom období rastu vášho bábätka.
Posaďte sa k svojmu dieťaťu a zdvihnite šuštiace vlajky. Sledujte, ako sa naťahuje a reaguje na hmatovú a vizuálnu stimuláciu. Ak chcete predĺžiť dobu hry na brušku, umiestnite veľké zrkadlo na podložku, aby sa dieťa videlo pri nácviku opakovaného zdvíhaní hlavičky. Zatraste zrkadlom, hrkálka vzadu bude stimulovať vaše dieťa k zotrvaniu na brušku. Pri raste zúbkov využite hryzátko umiestnené v zadnej časti zrkadla.
Hrkálka papagáj je vynikajúci pre samostatnú alebo spoločnú hru. Je to skvelý spôsob, ako učiť dieťa vzťahu príčina-následok a rozvíjať jeho motorické zručnosti.

Odporúčaný vek: od narodenia

Obsah balenia: skladacie hracia deka, veľké zrkadlo s hrkálkou a hryzátkom, zvukové hrkálka papagáj.

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík