Cookie Consent
Facebook Instagram

Nosič na spanie 4v1 SleepCarrier čierny

€150.58

  • Značka: Najell
Unikátne nosítko Najell SleepCarrier pomáha ľahkému zaspávaniu a pokojnému spaniu vášho bábätka. Nosítko možno použiť pre uspávanie a prenášanie spiaceho bábätka bez rizika jeho zobudenia. Nosítko vytvára pre malé bábätko bezpečné a pohodlné hniezdočko a pomáha tak...
Popis produktu

Unikátne nosítko Najell SleepCarrier pomáha ľahkému zaspávaniu a pokojnému spaniu vášho bábätka.
Nosítko možno použiť pre uspávanie a prenášanie spiaceho bábätka bez rizika jeho zobudenia. Nosítko vytvára pre malé bábätko bezpečné a pohodlné hniezdočko a pomáha tak jeho pocitu pokoja a bezpečia. Súčasťou nosidlá sú držadlá do ruky a ergonomické bezpečnostné popruhy pre prenášanie na tele. Ergonomicky tvarované popruhy šetria vďaka optimálnemu rozloženiu váš chrbát. Bábätko tak môžete v nosiči pohodlne za chôdze uspať, spiace dieťa v nosiči potom oddeliť od popruhov a položiť na vhodné miesto pre spanie.
Doma SleepCarrier využijete pri spoločnom spaní rodičov s bábätkom aj v detskej postieľke. Podľa detských psychológov spoločné spanie rodičov s bábätkom posilňuje puto medzi rodičmi a dieťaťom. SleepCarrier chráni dieťa vo vašej posteli pred zaľahnutím a zároveň umožňuje dieťaťu vnímať vašu bezprostrednú blízkosť. Nosítko vám neskôr pomôže aj naučiť dieťa spať vo vlastnej postieľke, pretože pre dieťa predstavuje známe prostredie, v ktorom je zvyknuté zaspávať.
SleepCarrier je možné ich vložiť i do väčšiny typov kočíkov, takže bez rizika zobudenia dieťaťa môžete nosítko s dieťaťom z kočíka vybrať a preniesť kamkoľvek, kam práve potrebujete.
Nosič je možné rozložiť a používať aj ako mäkkú a pohodlnú hraciu deku.
Nosítko SleepCarrier je uplatniteľné od narodenia dieťaťa do momentu, kedy sa dieťa dokáže dvíhať na ruky a kolená a sedieť bez opory. Maximálna hmotnosť dieťaťa je 9 kg.
Nosítko bolo navrhnuté švédskou rodinnou firmou Najell. Všetky materiály sú testované OEKO -Tex Standard 100.

Suvisiace produkty

Kategórie

Zoznam prianí

Prihlás sa A pridaj produkt do svojho zoznamu prianí.

  [viac]
Košík