Reer Vreckár TravelKid Entertain

Kód: 86051
Neohodnotené
Značka: Reer
€16,95
dodanie do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
31.3.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Kapsář TravelKid Entertrine

Pre bezpečné skladovanie hračiek, kníh a pod., chráni sedadlo od nečistôt, extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5"

Poriadok a ochrana na cestách
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným.Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať.Pllyšáci, knihy a ďalšie hračky spríjemnia
zábavu.V vreckári TravelKid Entertine môžete uložiť všetky veci, ktoré zabavujú Vaše deti a zároveň chránia autosedačky pred nečistotami
. z produktov Reer TravelKid Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi

Maximálne pohodlie
 pri jazde s kinom na zadnom sedadle

Oddiel pre tablet premení vreckár na zábavnú stanicu s hrami a filmami. Oddiel je vhodný pre tablety do 12,5". Vďaka dotykovej fólii môže byť tablet ovládaný bez toho, aby ste ho museli vytiahnuť. Aby bolo zaistené bezpečné uchytenie prístroja, je priestor pre tablety na pevno uzavretý na 3 stranách a môže byť hore uzavretý pomocou suchého zipsu Bočnice  zabraňujú prehriatiu prístroja a umožňujú pripojenie slúchadiel alebo nabíjacieho kábla.S TravelKid Entertainom má vaše dieťa vždy po ruke svoje hračky. Štyri rôzne veľké oddiely - niektoré s uzáverom na suchý - ponúkajú dostatok priestoru pre všetko, čo potrebujete na cestách: od plyšových hračiek až po knihy a maľovanie na cestách. Môžete sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože o vaše dieťa je dobre postarané a všetko je bezpečne uložené.

Praktická ochrana operadla
 bráni znečisteniu detskou obuvou

Vzhľadom na svoju veľkosť organizátor zakryje celú zadnú plochu sedadla väčšiny vozidiel. Takže ak vaše dieťa so špinavými topánkami kopne do predného sedadla, je chránené TravelKid Entertein pred znečistením. Vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu je možné organizér po jazde ľahko a rýchlo vyčistiť.

Rýchle a ľahké uchytenie
 vhodné pre všetky bežné autosedadlá

Vreckár je pripevnený k sedadlu v niekoľkých jednoduchých krokoch. Jednoducho položte popruhy okolo opierky hlavy a sedadla, zatvorte sponu a utiahnite.
Vďaka dlhým pásom je TravelKid Entertain dokonale ideálny aj pre široké športové sedadlá.

Poriadok, bezpečnosť a zábava
 s TravelKid v aute

Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu aj ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty, a dajú sa ľahko čistiť.

Podrobnosti:
- užitočný vreckár pre bezpečné uloženie hračiek, kníh a pod
- chráni sedadlo od nečistôt
- extra veľké priehľadné okno s dotykovou fóliou, vhodné pre tablety do 12,5"
- vhodný pre všetky bežné sedadlá
- extra dlhý popruh - taktiež vhodný pre športové sedadlá
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu

Rozmery: cca 45 x 58 cm

Materiál: polyester, PVC
Farba: šedá melanž
Obsah balenia:1x vreckár s priehradkou na tablety na zadnú časť predných sedadiel auta

Veľkosť balenia : 27 cm x 27 cm x 3,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Organizéry
Hmotnosť: 0.37 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: