Reer Zarážka na dvere 1ks šedá

Kód: 70061
Značka: Reer
€4,95
Na objednavku 2-8 týždńov
Môžeme doručiť do:
10.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Zarážka na dvere, 1ks, šedá

- chráni detské ruky pred priškripnutím vo dverách
- pevná a odolná
- testované podľa DIN EN 16654: 2018

Chráni pred úrazmi zabuchnutím dverí!
Priškripnutie prstov v oblasti dverí je jednou z hlavných príčin úrazov detí v domácnosti, pretože na nekontrolovateľné zabuchnutie dverí môže stačiť otvorené okno a prievan. Pokiaľ dieťa včas neodtiahne ruku, priškripne si jemné prsty. Pôsobiace sily, môžu spôsobiť vážne zranenia, ako sú modriny alebo zlomené prsty.
Aby vaše dieťa nebolo tejto bolestivej skúsenosti vystavené, sú ako prevencia vhodné zarážky dverí. Zabraňujú zatváraniu dverí a chránia tak pred priškripnutím prstov.

kvalita a bezpečnosť
testované podľa prísnych testovacích štandardov
Aby sme ponúkli malým deťom maximálnu ochranu, sú produkty reer kontrolované podľa prísnych testovacích štandardov. Produkt prechádza nielen internými testami, ale je tiež skúmaný nezávislými inštitútmi. Reer dverná zábrana bola testovaná v súlade s aktuálnou normou DIN EN 16654: 2018.
Zarážka dverí aj pri veľkom zaťažení bezpečne sedí na dvernom krídle a zachováva si svoj tvar. Iba zarážky dverí, ktoré boli testované podľa tejto normy, ponúkajú primerané a bezpečné držanie. Zaručujú vám bezpečnosť aj po dlhom používaní (testované na 5 000 cykloch).

Obzvlášť bezpečné
udržuje dvere otvorené
Zarážka dverí sa jednoducho nasadí na dverné krídlo ako nárazník a spoľahlivo zabráni jej skĺznutiu. Výsledná medzera najmenej 12 mm chráni ruky malých detí pred bolestivými úrazmi. Vzhľadom na to, že dvere nemožno zavrieť s nasadenou zarážkou, nemôžu sa deti v izbách náhodne zamknúť.

Bezpečné držanie
vďaka protišmykovému materiálu a špeciálnej štruktúre rebier
Zarážka dverí je umiestnená na dverovom krídle mimo dosahu detí, pričom môžete sami rozhodnúť, či má byť pripevnený k bočnej alebo hornej časti dverného krídla. Protišmykové materiály a špeciálna štruktúra rebier zaisťujú bezpečné držanie a lepenie a skrutky sú zbytočné.

Vysoko kvalitný a odolný materiál
bez škodlivých látok
Pružný a mäkký, ale stabilný plast zaručuje spoľahlivé tlmenie pri zatváraní dverí a je šetrný k rámu a krídlu dverí. Spracovaný plast neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé látky.

 Detaily produktu:

- špeciálna štruktúra rebier zaisťuje bezpečné držanie
- odolný proti nárazom
- pre dvere (drevo a kov) s hrúbkou dverného krídla 30 až 45 mm
- testované podľa DIN EN 16654: 2018

Materiál: plast
Farba:  šedá
Obsah balenia: 1x zarážka dverí
Veľkosť balenia: 9,7 cm x 3,5 cm x 12 cm (ŠxHxV)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: