Reer detský monitor Neo Digital

Kód: 50040
Akcia
Neohodnotené
Značka: Reer
€48,95
dodanie do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Opatrovateľka Neo digital

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom
Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že je dieťa v poriadku. Vzhľadom na to, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom, je dôležité zaistiť spoľahlivé sledovanie. S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlí. Vždy máte svoje odpočúvanie v detskej izbe bez toho, aby ste rušili ich dôležitý spánok.

Bezpečné spojenie s čistým zvukom  vďaka technológii FHSS
Digitálny detský monitor Neo sleduje dokonale prepojenú kombináciu detskej a rodičovskej jednotky so spiacim dieťaťom. Vďaka technológii Frequency Hopping Spread Spectrum (FHSS) je zaručené bezproblémové a krištáľovo čisté spojenie. Vďaka automatickej zmene pravidelných kanálov je systém Neo digital 100% odolný proti odpočúvaniu.

Nízke žiarenie a úspory energie vďaka voliteľnému režimu ECO a funkcii VOX
Vďaka inteligentnému zariadeniu na aktiváciu šumu (VOX) sa pripájajú iba vtedy, keď dieťa vydáva zvuk. Ak dieťa zaspí, detská jednotka sa automaticky prepne do režimu spánku. Okrem toho je možné detskú jednotku ručne prepnúť do režimu ECO. To znižuje žiarenie zariadenia, akonáhle je babyphone v režime spánku. Tieto dve funkcie produktu nielenže minimalizujú spotrebu energie, ale aj výrazne znižujú žiarenie.

Mobilné použitie vďaka rozsahu 250 m
Vďaka prevádzke na batérii môže byť rodičovská jednotka tiež prevádzkovaná nezávisle na stacionárnom zdroji napájania. S rozsahom až 250 metrov ponúka Neo digital dostatok voľnosti pohybu v dome aj na záhrade. Akonáhle je rozsah prekročený a spoľahlivé používanie už nie je zaručené, babyphone informuje akusticky aj opticky. Vďaka praktickému dizajnu a spone na opasok, môže byť rodičovská jednotka ľahko pripojená k vášmu oblečeniu. Potom máte obe ruky voľné a babyphone je stále vo vašej blízkosti.

Obzvlášť flexibilný vďaka adaptéru USB a dvom USB káblom
Rodičovská jednotka môže byť prevádzkovaná ako cez USB adaptér, tak s batériami. Pripojením k dodanému USB adaptéru sú batérie nabité priamo na detskom monitore. Vďaka samostatným káblom USB však môžu byť detské monitory tiež flexibilne ovládané a nabíjané prostredníctvom zásuvky alebo iných elektronických zariadení USB s použitím bežne dostupných adaptérov USB.

Bezpečné používanie vďaka stavu LED
Stavová LED nad prepínačom zapnutia/vypnutia vám rýchlo ukáže stav rodičovskej jednotky. Ak sa rozsvieti na zeleno, znamená to, že k detskej jednotke je bezproblémové pripojenie. Blikajúca červená vás upozorní, že ste buď prekročili svoj dosah alebo že batérie vašej rodičovskej jednotky sú vybité. Pokiaľ detský monitor hlási od vášho dieťaťa zvuky, signalizuje to aj zelená blikajúca dióda LED. Takže si nenechajte ujsť žiadnu aktivitu vášho malého miláčika, aj keď ste v hlučnom prostredí.

Rýchlo sa dohľadá vďaka funkcii pagera
Funkcia pager vám pomôže rýchlo nájsť monitor dieťaťa. Po stlačení tlačidla pager na detskej jednotke rodičovská jednotka oznamuje akustickým signálom volania. Takže môžete znova nájsť rodičovskú jednotku Neo digital a ušetriť dlhé a nervózne hľadanie.

Podrobnosti:
- digitálny prenos - technológia FHSS
- rozsah do 250 m
- funkcia VOX: inteligentné automatické zapnutie
- sledovanie optické / akustické
- nastaviteľné ovládanie hlasitosti
- spona na opasok
- pager vyhľadávanie
- batérie a / alebo napájanie zo siete

Materiál: plast
Farba: biela, šedá

Obsah balenia:
1x rodičovská jednotka, 1x detská jednotka, 1x sieťový adaptér USB, 2x USB nabíjací kábel

Veľkosť balenia:
18,5 cm x 7,6 cm x 15,8 cm (š xvxh)

Poznámka:
Dodržujte priložené pokyny pre použitie a bezpečnosť !

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: