Reer detský monitor Rigi Digital

Kód: 50070
Neohodnotené
Značka: Reer
€63,95
dodanie do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
31.3.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Opatrovateľka Rigi digital

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom
Rodičom ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Obzvlášť ak ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že je dieťa v poriadku. Vzhľadom na to, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom, je dôležité zaistiť spoľahlivé sledovanie. S digitálnym baby monitorom značky Neo zostávate v stálom kontakte s dieťaťom a ste vždy informovaní o jeho pohodlí. Vždy máte svoje odpočúvanie v detskej izbe bez toho, aby ste rušili ich dôležitý spánok.

Bezpečné spojenie s čistým zvukom vďaka technológii FHSS
Digitálny detský monitor Rigi sleduje dokonale prepojenú kombináciu detskej a rodičovskej jednotky so spiacim dieťaťom. Vďaka FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) je zaručené bezporuchové a krištáľovo čisté spojenie. Vďaka automatickej zmene pravidelných kanálov je digitálny prístroj Rigi 100% odolný proti odpočúvaniu.


Nízke žiarenie a úspory energie vďaka voliteľnému režimu ECO a funkcii VOX
Vďaka inteligentnému zariadeniu na aktiváciu šumu (VOX) sa pripájajú iba vtedy, keď dieťa vydáva zvuk. Ak dieťa zaspí, detská jednotka sa automaticky prepne do režimu spánku. Okrem toho je možné detskú jednotku ručne prepnúť do režimu ECO. To znižuje žiarenie zariadenia, akonáhle je babyphone v režime spánku. Tieto dve funkcie produktu nielenže minimalizujú spotrebu energie, ale aj výrazne znižujú žiarenie.

Mobilné a bezpečné používanie vďaka ovládaniu rozsahu a dosahu 300 m
Vďaka prevádzke na batérii môže byť rodičovská jednotka tiež prevádzkovaná nezávisle na stacionárnom zdroji napájania. S rozsahom až 300 metrov ponúka Rigi digital dostatok voľnosti pohybu v dome aj na záhrade. Akonáhle je rozsah prekročený a spoľahlivé používanie už nie je zaručené, babyphone informuje akusticky aj opticky. Vďaka praktickému a spone na opasok, môže byť rodičovská jednotka ľahko pripojená k vášmu oblečeniu. Takže máte obe ruky voľné a babyphone je stále stále v blízkosti.

Jemné zaspávanie vďaka upokojujúcemu nočnému svetlu
Detská jednotka Rigi Digital je vybavená praktickým nočným svetlom, ktoré pomáha Vášmu dieťaťu zaspávať. Jemná žiara upokojuje, pomáha zaspať a poskytuje pocit istoty. Integrované nočné osvetlenie poskytuje dostatok svetla tak, že Váš miláčik nebude mať strach v temnote a dôležitý spánok nebude rušený.

Jemné upokojenie vďaka funkcii interkomu
Známy zvuk hlasu rodiča pomáha upokojiť dieťa. Vďaka funkcii interkomu v rodičovskej jednotke Rigi digital, môžete hovoriť priamo s vašim dieťaťom. To vám umožní upokojiť vaše dieťa aj z obývačky alebo už na ceste do detskej izby.

Obzvlášť flexibilné vďaka adaptéru USB a dvom USB káblom
Rodičovská jednotka môže byť prevádzkovaná ako cez USB adaptér, tak s batériami. Pripojením k dodanému USB adaptéru sú batérie nabité priamo na detskom monitore. Vďaka samostatným káblom USB však môžu byť detské monitory tiež flexibilne ovládané a nabíjané prostredníctvom zásuvky alebo iných elektronických zariadení USB s použitím bežne dostupných adaptérov USB.

Bezpečné používanie vďaka stavu LED
Stavová LED nad prepínačom zapnutia/vypnutia vám rýchlo ukáže stav rodičovskej jednotky. Ak sa rozsvieti na zeleno, znamená to, že k detskej jednotke je bezproblémové pripojenie. Blikajúce červená vás upozorní, že ste buď prekročili svoj dosah alebo vašej rodičovskej jednotky sú vybité. Pokiaľ detský monitor hlási od vášho dieťaťa zvuky, signalizuje to aj zelená blikajúca dióda LED. Takže si nenechajte ujsť žiadnu aktivitu vášho malého miláčika, aj keď ste v hlučnom prostredí.

Rýchlo sa nachádza vďaka funkcii pagera
Funkcia pager vám pomôže rýchlo nájsť monitor dieťaťa. Po stlačení tlačidla pager na detskej jednotke rodičovská jednotka oznamuje akustickým signálom volania. Takže môžete znova nájsť rodičovskú jednotku Neo digital a ušetriť dlhé a nervózne hľadanie.

Prispôsobiteľná vašim potrebám s nastaviteľnou citlivosťou mikrofónu a hlasitosťou
Vysoko citlivý mikrofón prijíma aj veľmi tiché zvuky. Citlivosť mikrofónu však môže byť prispôsobená vašim potrebám. To vám umožní nastaviť úroveň hluku, ktorú by mala detská jednotka vnímať. Napríklad, či monitor zachytí už veľmi tiché tóny, alebo by prenos mal začať len s hlasnými zvukmi. Na rodičovskej jednotke môžete nastaviť hlasitosť detského monitora. Ak je hlasitosť úplne vypnutá, alarm vibrácií rodičovskej jednotky sa automaticky aktivuje.

Podrobnosti:
- digitálny…

Dodatočné parametre

Kategória: Vysielačky a monitory
Hmotnosť: 0.48 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: