Reer Svetlo na kočík USB

Kód: 53161
Neohodnotené
Značka: Reer
€15,95
Na objednavku 2-8 týždńov

Detailné informácie

Podrobný popis

Light & Go USB svetlo na kočík

- zvyšuje viditeľnosť za tmy
- pružný upínací úchyt umožňuje použitie na kočíku alebo odrážadle
- 3 nastaviteľné režimy svetla: nepretržité svetlo, rýchle a pomalé blikanie

Bezpečnosť v tme
Za zlej viditeľnosti, ako je súmrak, tma, hmla alebo dážď, sú chodci často viditeľní až na poslednú chvíľu. Preto môžu prechádzky s kočíkom alebo výletmi pešo či na bicykli rýchlo viesť k životu nebezpečným nehodám na ceste.
Svetlo Light & Go USB vás zviditeľní pre ostatných účastníkov cestnej premávky a zaistí tak väčšiu bezpečnosť, keď ste vonku.

Maximálna bezpečnosť
 vďaka lepšej viditeľnosti

Svetlo Light & Go USB na kočík vás zviditeľní z bezpečnejšej vzdialenosti, aj keď je šero. Vďaka svojmu výkonnému LED svetlu poskytuje výrazný, ale nie oslepujúci jas. Svetlo nielen zvyšuje vašu vlastnú viditeľnosť, ale aj optimálne osvetľuje vaše okolie - ponúka lepšiu orientáciu v tme.

Bezpečnosť pre malé aj veľké
pre kočíky, balančné kolesá, kolobežky a mnoho ďalšieho
Flexibilný systém pripevnenia umožňuje širokú škálu použitia. Použitie na kočíku chráni vás aj vaše dieťa rovnako. Pokiaľ vaše dieťa prerástlo svoj kočík, zostáva svetlo užitočným pomocníkom. Použitie na kolobežke vášho dieťaťa, na balančnom bicykli alebo na bicykli zaistí bezpečné jazdy po mnoho rokov.

Jednoduché a protišmykové pripevnenie
 vďaka pružnému upnutiu svorky

Šikovné upínanie umožňuje ľahké pripevnenie svetla kočíka v priebehu niekoľkých sekúnd bez ďalších nástrojov. Elastický silikónový pásik sa pružne prispôsobuje priemeru miesta pripojenia a je možné ho upevniť na okrúhle aj oválne rúrky s priemerom až 8,5 cm. Po umiestnení na zvolené miesto sa háčik jednoducho zacvakne do príslušného otvoru na silikónovom pásiku. Protišmykový silikón zaručuje spoľahlivé držanie v požadovanej polohe.

Rýchle odstránenie svetla
 vďaka integrovanému systému kliknutí

Prostredníctvom ďalšieho zaklapávacieho systému je možné svetelný prvok vybrať z pripevňovacieho pásu, zatiaľ čo upevnenie svorky zostáva po celú dobu na kočíku. Svetlo je možné z držiaka uvoľniť pomocou malej páčky a vďaka kompaktným rozmerom ho možno pohodlne uložiť do vrecka - pre bezpečné uloženie a ochranu proti krádeži. Keď nastane súmrak, svetlo sa dá jednoducho zatlačiť späť do zariadenia - a to je všetko.

Jednoduché používanie
 vďaka ovládaniu jedným tlačidlom

Svetlo sa ovláda pomocou jediného tlačidla. V závislosti od počtu stlačení sa svetlo zapne alebo vypne alebo sa nastaví do požadovaného režimu. To znamená, že nesprávne použitie je prakticky nemožné, a to aj pre tých najmenších. Vďaka tomu môže vaše dieťa svetlo ľahko použiť, napríklad na rannej prechádzke do školy.

Individuálne nastavenie
 vďaka 3 svetelným režimom a otočnému kĺbu o 360°

Chytré funkcie zaisťujú, že svetlo je upravené presne podľa vašich potrieb.
Light & Go má 3 svetelné režimy:
- jasné nepretržité svetlo
- tlmené nepretržité svetlo
- blikajúce svetlo.
Otočný kĺb o 360° zaisťuje správne natočenie lúča. Či už je pripevnený rovno alebo šikmo, otočný svetelný prvok je možné vždy orientovať, aby sa zabezpečilo, že svetlo bude smerovať priamo dopredu.

Dobíjacia
 vďaka batériovej prevádzke

Light & Go USB svetlo do kočíka je vybavené vstavanou batériou. Tým je zaručené nákladovo efektívne použitie a zamedzené nepretržitému nákupu nových batérií. Ovládacie tlačidlo sa rozsvieti na červeno, aby vás včas informovalo, že je batéria takmer vybitá. Potom môžete rýchlo a ľahko dobiť svetlo kočíka pomocou kábla micro USB.

Detaily:
- zaisťuje väčšiu viditeľnosť v tme
- upevnenie pomocou svorky, montáž bez náradia
- ovládanie jedným tlačidlom
- 3 režimy svetla: 2 úrovne jasu nepretržitého svetla alebo blikajúceho svetla
- 360° otočný kĺb
- vodotesný plášť (IP: 44)

Rozmery: cca. 7 x 2,5 x 3,5 cm
Materiál: plast, silikón
Obsah:1x svetlo, 1x kábel micro-USB (napájací zdroj nie je súčasťou dodávky)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: