Reer LED nočné svetlo Soho senzorom

Kód: 52020
Značka: Reer
€10,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

LED nočné svetlo so senzorom NightGuide

Ponúka bezpečnú orientáciu v noci, na dojčenie, prípravu mlieka a mnoho ďalšieho. Automatické zapnutie / vypnutie (stmievací a pohybový senzor), flexibilné použitie ako stojaca lampa, svetlo do skrine alebo nástenné svietidlo.

LED nočné svetlo
Zachovať náladu pri spánku v noci
Pre zdravý vývoj Vášho dieťaťa je veľmi dôležitá pokojná noc. Zvlášť v prvom roku života je však spánok často prerušovaný, pretože váš malý má hlad alebo má plnú plienku. Aby bolo možné vaše dieťa rýchlo zaobstarať, je nevyhnutné dostatočné osvetlenie. Zatiaľ čo bežné osvetlenie miestnosti je obvykle príliš jasné pre unavené detské oči, mäkké svetlo zachováva nočnú náladu a zároveň ponúka orientáciu. Mäkké svetlo NightGuide z neho robí ideálny zdroj svetla na prebaľovanie a dojčenie v noci.

Poskytuje jemné svetlo
pre bezpečnú orientáciu v noci
Ako alternatíva svetelného osvetlenia miestnosti ponúka svetlo orientáciu v noci. Jemné svetlo vám umožní okamžite nájsť všetko potrebné na prebaľovanie v noci. Nielenže poskytuje dostatok svetla, ale tiež vám umožňuje dojčiť svoje dieťa alebo ho nakŕmiť fľaštičkou bez toho, aby ste museli zapínať do očí bijúce stropné svetlo.

Automatické zapínanie a vypínanie
vďaka inteligentným senzorom
NightGuide je vybavený stmievačom a snímačom pohybu. Vďaka týmto senzorom sa svetlo automaticky aktivuje, keď zaznamená pohyb v tmavom prostredí. Pokiaľ nedôjde k žiadnemu pohybu, svetlo sa automaticky vypne po cca 30 sekundách. V prípade potreby je možné NightGuide prepnúť do režimu nepretržitého osvetlenia. Tu svetlo svieti nepretržite, kým nie je ručne vypnuté.

Flexibilné použitie
je možné použiť ako podlahové, nástenné a skriňové svetlo
Vďaka svojmu kompaktnému tvaru má dekoratívne navíjacie svetlo dostatok miesta na každom prepínacom stole. Pôvabný motív na zadnej strane robí z navíjacieho svetla aj ideálne, nepriame osvetlenie. Vďaka prídavným vybraniam na zadnej strane je možné NightGuide ľahko a rýchlo pripevniť k stene pomocou skrutiek. Vďaka bezdrôtovej batérii je možné NightGuide používať nezávisle na zdrojoch energie. Napríklad aj tmavé zásuvky môžu byť optimálne osvetlené, čo ukončí nočné hľadanie čerstvého obleku. Okrem toho je zaručené použitie pri výpadku napájania.

Odolné, energeticky úsporné a bezpečné
vďaka technológii LED
NightGuide má 8 LED žiaroviek a kombinuje všetky výhody moderného LED svetelného zdroja: Svetlo je energeticky úsporné, má dlhú životnosť (až 10 000 hodín) a je obzvlášť bezpečné, pretože sa ani pri dlhodobom používaní neohrieva. ,

Podrobnosti:
- poskytuje bezpečnú orientáciu v noci
- automatické zapnutie / vypnutie (stmievací a pohybový senzor)
- teplé svetlo
- flexibilné použitie ako podlahové, skriňové alebo nástenné svetlo
- bezdrôtové a batériové napájanie

Energeticky úsporná LED technológia (8 LED)
Životnosť: 10 000 h
Rozmery:  7 cm x 7,3 cm

Materiál: plast
Farba: svetlo modrá
Obsah balenia:1 x nočné svetlo, batérie nie sú súčasťou dodávky (3 x AAA)
Veľkosť balenia:  10 cm x 12 cm x 3,3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: