Reer Jídelní sada

Kód: 22010 22020 Zvoľte variant
Značka: Reer
€23,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní Dodanie do 3-5 pracovných dní Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada detského riadu "WildLife"

- obzvlášť ľahký a nerozbitný materiál
- vhodný do umývačky a mikrovlnnej rúry (max. 600 W)
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372
- Materiál: vyrobený z 80% obnoviteľných surovín, ako je cukor a nemecké drevo
- Použitie: Pred prvým použitím a po každom použití umyte jemným čistiacim prostriedkom v horúcej vode alebo v umývačke riadu v hornom koši.
- Pri ohrievaní jedla v mikrovlnnej rúre jedlo vždy rovnomerne premiešajte! Aby ste predišli poškodeniu materiálu, nikdy nevystavujte riad extrémnemu teplu!

Riad pre našich najmenších a naše prostredie
Raňajky, obed alebo večera, každé jedlo je pre malé deti príležitosťou na experimentovanie. Súprava riadu zo série Growing je obzvlášť vhodná na to, aby sa naučili samostatne jesť - ich veľkosť a hmotnosť sú optimálne prispôsobené motorike a sile malých detí. Vďaka výrobnému procesu, ktorý šetrí zdroje, sú naše Growing obzvlášť udržateľné – čo nám umožňuje prispievať k ochrane našej planéty, a tým aj k budúcnosti našich detí.

Pridaná zábava pri jedle
 vďaka farbám a motívom, ktoré deti milujú

Jedlá konzumované z riadu vo veselých farbách automaticky chutia oveľa lepšie, pretože o tom, či si vaše dieťa na jedle pochutí, rozhoduje nielen samotné jedlo. Preto sady riadu poskytujú dokonalé kombinácie žiarivých farieb a vykúzlia pestro zdobený stôl - úplne v súlade s vkusom vášho dieťaťa. To stimuluje zvedavosť a záujem o jedlo a podporuje rozvoj aktívnych stravovacích návykov.

Robustné a ľahko sa o ňu stará
 zaistenie dlhého používania

Najmä keď sa malé deti učia jesť, je úplne bežné, že sú misky a taniere hojne využívané. Vďaka svojmu robustnému povrchu vydrží riad reer aj v náročných podmienkach každodenného používania s deťmi a je možné ho bez problémov použiť aj v mikrovlnnej rúre. Riad je možné čistiť aj v umývačke riadu, čo umožňuje obzvlášť pohodlnú a hygienickú údržbu.

Pre prvé pokusy o jedlo
 sada riadu vhodná pre deti

Všetky kúsky riadu Growing (1x tanier, 1x misa, 1x šálka, 1x lyžica, 1x vidlička) majú dobre premyslené detaily, ktoré podporujú vašich najmenších pri ich prvých samostatných jedlách. Napríklad široké učiace sa príbory uľahčujú vášmu dieťaťu bezpečné a pohodlné uchopenie príborov. Tanier so zvýšeným okrajom zabraňuje vášmu dieťaťu tlačiť jedlo z taniera. S ideálne zladenou sadou môžete nielen dať svojmu dieťaťu veľa radosti, ako darček tiež rozveselí úsmev na tvárach neterí, synovcov a spol.

Podporuje nezávislé stravovanie
 praktické a ľahké

Aby vaše dieťa mohlo jesť samostatne, musí mať detský riad obzvlášť dobré haptické vlastnosti. Prirodzene matná povrchová štruktúra kuchynského riadu značky reer sa cíti dobre v ruke a uľahčuje vášmu dieťaťu jeho uchopenie a držanie. Veľkosť a váha každého jednotlivého kusu riadu je ideálna pre detské ruky a predmety je možné používať po celé detstvo.

Žiadne riziko zranenia
 pre maximálnu bezpečnosť

Každý jednotlivý kus riadu v našej ponuke Growing má výhradne zaoblené hrany - v kombinácii s nerozbitným materiálom zaručujú bezpečné použitie a prepožičiavajú riadu Growing nadčasovo elegantný vzhľad.
Najmä keď dieťa prvýkrát experimentuje s jedlom, nemožno vždy zabrániť pádu tanierov a šálok. Rozbitý materiál chráni pred rozbitím a rozštiepením, čo môže byť obzvlášť nebezpečné pre malé deti.

Bez škodlivých látok (BPA, melamín a PVC)
 teda jedlo zostáva zdravé

Ak sú potraviny skladované alebo ohrievané v nádobách obsahujúcich melamín, môžu sa z riadu uvoľňovať škodlivý melamín a formaldehyd a prenášať ich do jedla. Preto je obzvlášť dôležité venovať pozornosť nielen dobrému jedlu, ale aj materiálom použitým na riad. Náš riad z radu Growing sa skladá z 80% obnoviteľných surovín, ako je drevo a cukor, a neobsahuje melamín, BPA a PVC (testované nezávislým skúšobným laboratóriom).

Rozmanité využitie
 vrátane toho, kedy a kde

Vysoko kvalitný detský riad je ideálny na každodenné použitie, ale je tiež dobrou alternatívou k jednorazovému riadu mimo vašich vlastných štyroch stien. Riad je stohovateľný a je možné ho tak skladovať a prepravovať priestorovo úsporným spôsobom. Skutočnosť, že je ľahké a nerozbitné, sa tiež dokonale hodí na kempovanie, pikniky a iné výlety.

Šetrné k životnému prostrediu a udržateľné
 pre lásku našich detí a prírodu

Ako rodinná spoločnosť v detskom priemysle je zodpovedné a udržateľné konanie s ohľadom na prírodu a jej suroviny logickým dôsledkom pre ochranu budúcej generácie. Reer riad pre deti je z 80% extrahovaný z obnoviteľných surovín, ako je drevo a cukor.

Detaily:
- obzvlášť ľahké a robustné
- vhodné do umývačky a mikrovlnnej rúry (max.600 W)
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372
- bez BPA, PVC a melamínu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: