BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 12 kg

Kód: 11212-1
Značka: BRIGHT STARTS
€99,95
Dodanie viac ako 12 týždňov
Môžeme doručiť do:
21.8.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Tešíte sa na prvé krôčiky vášho dieťatka alebo už máte doma skúseného chodca? Alebo dokonca oboch? S chodítkom 3v1 Ford Mustang si užijete mnoho rodinnej zábavy, ktorá umožňuje zvládnuť kroky vášho dieťaťa v každej fáze!

Tri spôsoby využitia, resp. tri spôsoby hier, robia chodítko 3v1 Ford Mustang jedinečným. Tieto tri režimy umožňujú, že chodítko bude rásť spolu s vaším dieťaťom a pomôže mu zvládnuť chôdzu v každej jeho etape.

S chodítkom 3v1 Ford Mustang sa môžu hrať a rozvíjať svoje zručnosti aj dve deti súčasne. Jedno dieťa sa môže hrať v základnom režime jazda v štýlovom aute, aby si podporilo hrubé motorické zručnosti a pokročilejší chodci môžu používať režim tlačenia a prechádzky. Ak chcete použiť režim tlačenia a prechádzky, jednoducho zdvihnite operadlo na tlačenie a premiestnite auto mimo základného chodítka.

Vysoké operadlo poskytuje podporu a pohodlie pre dieťa na stabilizáciu postoja a pri trénovaní pohybových a uchopovacích schopností. Vaše deti ohúri nielen vzhľad štýlového, ale aj nápaditá hra s originálnymi elektronickými zvukmi nákladného auta, svetlom, riadením, volantom, ktoré umožňujú, aby sa deti hrou naučili viacerým zručnostiam.

Odnímateľný pultík s volantom obsahujúci zvukové a svetelné efekty je možné použiť aj pre hru na podlahe alebo na cesty. Konštrukcia chodítka zabezpečuje jednoduché skladanie, skladovanie a aj prenášanie. Rovnako jeho údržba je nenáročná, sedacia časť sa dá ľahko vyňať a vložiť do práčky a zvyšok sa jednoducho dá poutierať. Bezpečnosť je posilnená gumovými kolieskami, ktoré brzdia a robustným rámom. Možnosť nastavenia rámu chodítka do troch výškových polôh zabezpečuje správny vývoj vášho dieťaťa, pretože udržuje chodidlá vo výbornej polohe.

Vlastnosti:

- 3 spôsoby hrania ( štýlová jazda autom, režim tlačenia a prechádzky a obidva režimy súčasne )
- 3 režimy zabezpečia, že chodítko rastie spolu s Vašim dieťaťom
- model je v ružovom prevedení, aby štýlovo pasovalo k Vašim malým princeznám
- pre použitie režimu tlačenia a prechádzky, jednoducho zdvihnite operadlo na tlačenie a premiestnite auto mimo základného chodítka
- vysoké operadlo poskytuje podporu a pohodlie pre dieťa
- nápaditá hra s originálnymi zvukovými značkami, svetlom, riadením, volantom
- odnímateľný pultík s volantom je možné použiť aj pre podlahové hranie alebo na cesty
- jednoduché skladanie, skladovanie a aj prenášanie
- sedacia časť sa dá ľahko vyňať a vložiť do práčky
- možnosť nastaviť rám chodidiel na tri rôzne výškové polohy
- chodítko je vhodné pre deti od veku 6m+

Rozmery produktu: 64 cm x 72 cm x 50 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítka
Hmotnosť: 8.62 kg
Délka: 72,39 cm
Šířka: 63,50 cm
Hloubka: 50,04 cm
Objem: 230022,12 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: