INGENUITY Stolička jedálenská 6v1 Beanstalk ™ Ray ™ 0m+ do 23 kg

Kód: 12564-1
Značka: INGENUITY
€149,95 –5 % €141,70
Tento tovar momentálne nie je dostupný

Detailné informácie

Podrobný popis

Najuniverzálnejšia konvertibilná vysoká detská stolička 6v1 od Ingenuity Vám dopraje možnosť, aby Vaše dieťatko bolo pri Vás od jeho prvého dňa.

Detská stolička Ingenuity Beanstalk™ 6v1 ponúka 6 režimov na využitie od narodenia až do 5 rokov. A to: detské lehátko s hrazdičkou na hranie s jemnými vibráciami určené pre novorodencov do 9 kg; vysoká stolička v plnej veľkosti s jedálenským pultíkom; detská jedálenská stolička, ktorá umožňuje dieťaťu pripojiť sa k rodine pri stole bez pultíku; polstrovaná stolička s pripojením sa na bežnú jedálenskú stoličku; stolička pre batoľa; a možnosť rozdeliť stoličku na 2 samostatné časti a tým usadiť dve deti súčasne.

Extra pohodlné polstrovanie sedadla vytvára útulné miesto na kŕmenie. Stolička má dve predné kolieska na jednoduchšie presúvanie a ľahko sa s ňou manévruje aj jednou rukou. Jedálenský pultík je odnímateľný a sedaciu časť môžete nastaviť do 3 rôznych polôh pre ten najvhodnejší sklon, aby bolo dieťatko v bezpečí a pohodlí. Nastaviteľné 5-bodové bezpečnostné pásy udržia dieťa v stoličke pri každom režime. Režim detského lehátka je vybavený hrazdičkou s hračkami a upokojujúcimi vibráciami, ktoré zabavia dieťa, zatiaľ čo vy môžete variť. Ako dieťa rastie, opierka nôh sa prispôsobuje výške dieťaťa v rôznych výškových nastaveniach.

Neporiadok pri jedle už nebude žiadny problém - vďaka utierateľnej podložke sedadla a podnosu bez obsahu BPA, ktorý možno umývať v umývačke riadu, bude váš Beanstalk v okamihu uprataný a čistý.


Vlastnosti:

- 6 režimov použitia: detské lehátko s hrazdičkou na hranie s jemnými vibráciami určené pre novorodencov do 6 mesiacov; vysoká stolička v plnej veľkosti s jedálenským pultíkom (do 15 kg); detská jedálenská stolička, ktorá umožňuje dieťaťu pripojiť sa k rodine pri stole bez pultíku; polstrovaná stolička s pripojením sa na bežnú jedálenskú stoličku (do 23 kg); stolička pre batoľa (do 23 kg); možnosť rozdeliť stoličku na 2 samostatné časti a tým usadiť dve deti súčasne.
- Upokojujúce vibrácie a hrazdička s 2 plyšovými hračkami v režime lehátka pre najmenšie deti.
- Možnosť usadiť 2 rôzne staré deti súčasne.
- Jedálenský pultík, ktorý neobsahuje BPA možno umývať v umývačke riadu.
- Nastaviteľný 5-bodový bezpečnostný pás udržuje dieťa v bezpečí.
- 2-polohová nastaviteľná opierka nôh.
- 3-polohové sklápanie operadla stoličky.
- Ľahko manévrovateľné predné kolesá.
- Vhodné pre deti od narodenia do 5 rokov.
- Vyžaduje 1C (LR 14) batériu, ktorá nie je súčasťou balenia na zabezpečenie vibrácií v lehátkovom móde pre najmenšie deti.

Rozmery: 76.5 cm x 58.7 cm x 111.71 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Stoličky
Hmotnosť: 13.93 kg
Délka: 44,96 cm
Šířka: 34,80 cm
Hloubka: 71,12 cm
Objem: 111274,92 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: