Reer Tanier ružový 2ks

Kód: 22074
Značka: Reer
€13,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Tanier  Growing  ružový 2 kusy

- obzvlášť ľahký a nerozbitný materiál
- vhodné do umývačky a mikrovlnnej rúry (max. 600 W)
- vyrobené z 80% obnoviteľných surovín, ako je cukor a drevo z Nemecka

Viac zábavy pri jedle
 vďaka detským farbám a motívom

Jesť pokrmy vo veselých farbách chutí oveľa lepšie, pretože o tom, či si váš miláčik pochutí, nerozhoduje nielen jedlo. Preto je možné sady riadu a príbory vo sviežich farbách perfektne kombinovať a vykúzliť farebne zdobený stôl - podľa vkusu vášho dieťaťa. To vzbudzuje zvedavosť a záujem o jedlo a podporuje rozvoj aktívnych stravovacích návykov.

Na prvú desiatu
 Sada 2 tanierov

Reer sada s dvoma taniermi je ideálna pre prvé pokusy o jedlo. Zdvihnutý okraj bráni vášmu dieťaťu v tom, aby odtlačilo jedlo z taniera, keď ho uchopí rukou alebo sa učí jesť príborom.

Podporuje nezávislé stravovanie
 šikovné a ľahké

Prirodzene matná povrchová štruktúra riadu Reer je pohodlná do ruky a uľahčuje uchopenie a držanie vášmu miláčikovi. Veľkosť a hmotnosť každého jednotlivého riadu je ideálna pre detské ruky a je možné ho používať po celé detstvo.

Žiadne riziko zranenia
 pre maximálnu bezpečnosť

Každý kus riadu z nášho radu Growing má iba zaoblené hrany - v spojení s materiálom odolným proti rozbitiu vždy zaručujú bezpečné použitie a dávajú riadu Growing nadčasovo elegantný vzhľad. Najmä pri prvom pokuse o jedlo môžu taniere alebo šálky spadnúť. Materiál odolný proti rozbitiu zabraňuje lámaniu a štiepeniu, čo môže byť obzvlášť nebezpečné pre malé deti.

Bez škodlivých látok (BPA, melamín a PVC)
 aby zdravé jedlo zostalo zdravé

Pokiaľ sú potraviny skladované alebo ohrievané v nádobách obsahujúcich škodliviny, napr. škodlivý melamín a formaldehyd môže prechádzať do jedla. Je preto obzvlášť dôležité venovať pozornosť nielen dobrému jedlu, ale aj materiálom použitým na riad. Reer riad zo série Growing sa skladá z 80% obnoviteľných surovín, ako je drevo a cukor, a neobsahuje melamín, BPA a PVC (testované nezávislým skúšobným laboratóriom).

Všestranné použitie
 aj na cestách

Vysoko kvalitný detský riad je ideálny na každodenné použitie doma, ale je tiež dobrou alternatívou k jednorazovému riadu mimo štyroch stien bytu. Riad je stohovateľný, preto ich možno uložiť tak, aby ste ušetrili miesto, a vziať si ich so sebou. Vďaka svojim ľahkým a nerozbitným vlastnostiam je ideálny na táborenie, pikniky alebo iné výlety.

Detaily produktu:
- obzvlášť ľahké a nerozbitné
- vhodné do umývačky a mikrovlnnej rúry (max. 600 W)
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372 (bezpečnostné požiadavky a skúšky pre príbory a riad)
- bez BPA, PVC a melamínu

Materiál: vyrobené z 80% obnoviteľných surovín (ako je cukor, drevo z Nemecka)
Farba: svetlo / tmavo ružová
Obsah: 2 taniere

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: