NUK Odsávačka materského mlieka elektrická Luna

Kód: 10749082
Značka: NUK
€104,99
Dodanie 1-3 pracovné dni
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

NUK odsávačka materského mlieka elektrická Luna, dvojfázový rytmus, premenná sacia sila, mäkký silikónový vankúš.

Charakteristika:

- efektívna: ľahko ovládateľný dvojfázový rytmus - 1. fáza stimuluje tok mlieka a 2. fáza mlieko odsáva
- jemná: nastaviteľná pre maximálne pohodlie
- mäkká: veľmi mäkký štruktúrovaný silikónový vankúš optimálne padne a príjemne masíruje prsník
- flexibilná: napájanie batérií alebo zo siete. Adaptér na cesty po celom svete je súčasťou balenia

- obsahuje silikónovou cumlík s antikolikovým Air Systémom NUK First Choice + pre vek od 0 do 6 mesiacov, viečko, podstavec a nádobku na materské mlieko NUK

Materské mlieko je tou najlepšou a najprirodzenejšou stravou dojčiat. Či už nemôžete, alebo nechcete dojčiť, je odsávanie materského mlieka užitočnú alternatívou, aby vaše dieťa neprišlo o najcennejšie stravu, ktorú môže mať. NUK prsný pumpa Luna je malá, ľahká a ľahko ovládateľná - presne podľa potrieb moderných matiek.

Efektívne:

Elektrický dvojfázový rytmus simuluje prirodzený rytmus detského sania pre dokonalé pôsobenie na odsávanie mlieka. Počas prvej fázy stimuluje tok mlieka krátkymi sacími intervaly. V druhej fáze pomalší, ale intenzívnejšie rytmus maximalizuje tok odsávaného mlieka. Kombináciou oboch krokov je možné za kratší čas odsať viac mlieka.

Jemná:

Mäkký silikónový vankúš dokonale zodpovedá krivkám prsníka a štruktúrovaný povrch masíruje kožu a jemne stimuluje tok mlieka. Silu odsávanie možno nastaviť - pre väčšie pohodlie a pocit jemnosti aj pri pravidelnom odsávanie.

Bez námahy:

NUK elektrická prsná pumpa Luna je malá a možno ju ľahko ovládať jednou rukou - tým dokonale spĺňa potreby moderných matiek.

Praktická:

Po použití sa NUK Luna veľmi ľahko rozkladá a čistí. Možno ju napájať batériami alebo zo siete. Sieťový adaptér je súčasťou balenia.

Súčasťou sady je aj nádobka na materské mlieko NUK.

Odsaté mlieko tečie priamo do nádobky, ktorá je vyrobená z polypropylénu odolného voči vysokým teplotám. Nádobka je vhodná ako pre skladovanie a zamrazenie, tak pre ohrievanie, a dokonca aj kŕmenie.

Príslušenstvo NUK elektrické prsné pumpy Luna tvorí skrutkovacie krúžok, viečko a podstavec, ďalej sieťový adaptér a medzinárodné zástrčka pre prípad cesty do zahraničia.

Upozornenie:

NUK elektrická prsná pumpa Luna sa dodáva so zástrčkou CEE 7/16 Europlug.

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky mlieka
Hmotnosť: 6.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: