Reer Príbor ružový 4ks

Kód: 22104
Značka: Reer
€7,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Príbor Growing ružový 4 kusy

- obzvlášť ľahký a nerozbitný materiál
- vhodné do umývačky a mikrovlnnej rúry (max. 600 W)
- vyrobené z 80% obnoviteľných surovín, ako je cukor a drevo z Nemecka

Vďaka produkcii šetriace zdroje sú naše rastúce produkty obzvlášť udržateľné - my sa tiež snažíme chrániť našu Zem – a tým aj budúcnosť našich detí.

Viac zábavy pri jedle
 vďaka detským farbám a motívom

Jesť pokrmy vo veselých farbách chutí oveľa lepšie, pretože o tom, či si váš miláčik pochutí, nerozhoduje nielen jedlo. Preto je možné sady riadu a príbory vo sviežich farbách perfektne kombinovať a vykúzliť farebne zdobený stôl - podľa vkusu vášho dieťaťa. To vzbudzuje zvedavosť a záujem o jedlo a podporuje rozvoj aktívnych stravovacích návykov.

Robustná s jednoduchou údržbou
 za dlhú službu

Zvlášť keď sa deti učia jesť, je úplne bežné, že sa používajú príbory. Reer príbory so svojim robustným povrchom vydržia náročné podmienky každodenného života s deťmi. Príbory je možné tiež umývať v umývačke na obzvlášť pohodlné a hygienické čistenie.

Pre prvé pokusy o jedlo príborom
 Sada 2 lyžicou a vidličiek

Učiace sa príbory so širokými rukoväťami umožňujú vášmu dieťaťu ľahko držať príbory bezpečne a pohodlne v ruke - to rozvíja a podporuje jemnú motoriku potrebnú pre nezávislé stravovanie. Oba kusy príborov majú sploštené hrany a zaoblené špičky, a zabraňujú tak poraneniu citlivých úst a hrdla. Hĺbka lyžice zaisťuje, že kašu alebo polievky možno ľahko nabrať;
vidličky s krátkymi tupými hrotmi sa používajú bez zbytočného rizika zranenia.

Podporuje nezávislé stravovanie
 šikovné a ľahké

Aby vaše dieťa mohlo jesť samostatne, je potrebné, aby malo dieťa z riadu a príborov obzvlášť dobrý pocit. Prirodzene matná povrchová štruktúra príborov leží pohodlne v ruke a uľahčuje uchopenie a držanie vášmu miláčikovi. Veľkosť a hmotnosť každého jednotlivého príboru je ideálna pre detské ruky a je možné ho používať po celé detstvo.

Žiadne riziko zranenia
 pre maximálnu bezpečnosť

Každý kus riadu z nášho radu Growing má iba zaoblené hrany - v spojení s materiálom odolným proti rozbitiu vždy zaručujú bezpečné použitie a dávajú riadu Growing nadčasovo elegantný vzhľad. Najmä pri prvom pokuse o jedlo môžu lyžice či vidličky spadnúť. Materiál odolný proti rozbitiu zabraňuje lámaniu a štiepeniu, čo môže byť obzvlášť nebezpečné pre malé deti.

Bez škodlivých látok (BPA, melamín a PVC)
 aby zdravé nápoje zostali zdravé

Ak dôjde ku kontaktu potravín s riadom obsahujúcim melamín, môže dôjsť k uvoľneniu škodlivého melamínu a formaldehydu do jedla.
Preto je obzvlášť dôležité venovať pozornosť nielen zdravým nápojom, ale aj materiálom riadu. Reer riad zo série Growing sa skladá z 80% obnoviteľných surovín, ako je drevo a cukor, a neobsahuje melamín, BPA a PVC (testované nezávislým skúšobným laboratóriom).

Všestranné použitie
 aj na cestách

Vysoko kvalitný detský riad je ideálny na každodenné použitie doma, ale je tiež dobrou alternatívou k jednorazovému riadu mimo štyroch stien bytu.
Riad je stohovateľný, preto ich možno uložiť tak, aby ste ušetrili miesto, a vziať si ich so sebou. Vďaka svojim ľahkým a nerozbitným vlastnostiam je ideálny na táborenie, pikniky alebo iné výlety.

 Detaily produktu:

- obzvlášť ľahké a nerozbitné
- vhodné do umývačky
- zodpovedá bezpečnostnej norme EN 14372 (bezpečnostné požiadavky a skúšky pre príbory a riady)
- bez BPA, PVC a melamínu

Materiál: vyrobené z 80% obnoviteľných surovín (ako je cukor, drevo z Nemecka)
Farba: svetlo / tmavo ružová
Obsah: 2 lyžice / 2 vidličky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: