Reer Auto-organizér TravelKid Box

Kód: 86081
Značka: Reer
€26,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Auto-organizér TravelKid Box

Vhodný na ukladanie hračiek, kníh, nápojov atď. Protišmykové dno pre lepšiu priľnavosť, obzvlášť bezpečný pásový systém na upevnenie na sedadlo

Viac bezpečnosti a poriadok na zadnom sedadle
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať. Pllyšiaci, knihy a ďalšie hračky spríjemnia zábavu.
V Auto-organizér TravelKid Box môžete bezpečne uložiť všetky veci, ktoré spríjemňujú cestu vášho dieťaťa.
Auto-organizér TravelKid Box je úžasný produkt z nového radu TravelKid. Produkty radu TravelKid zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Praktický organizačný systém
 s dostatkom úložného priestoru

V TravelKid Boxe môžete ľahko ukladať hračky, knihy a mnoho ďalšieho - vďaka šikovnému usporiadaniu vnútra. 2 veľké hlavné oddiely poskytujú dostatok priestoru pre knihy alebo plyšové hračky. V rôzne veľkých vreckách môžu byť uložené menšie veci. Sieťové vrecká slúžia aj ako držiak nápojov, takže fľaše stoja vo vzpriamenej polohe.

Zvlášť bezpečné
 vďaka sieťovému krytu

Box môže byť uzavretý sieťovým krytom. Vďaka praktickým uáverom sa môžete rýchlo dostať k veciam v krabici a znova ju rovnako rýchlo uzavrieť. Hračky vášho dieťaťa sú bezpečne uložené a počas prudkého brzdenia sa nerozhádžu.

Bezpečné zaistenie
 vďaka protišmykovému pásiku a pracke

Box môže byť upevnený v aute dvoma rôznymi spôsobmi. Prvým variantom je upevnenie s protišmykovým pásom. Ten je jednoducho zasunutý medzi sedák a operadlo a zabraňuje tak skĺznutiu boxu. Druhý variant upevnenia je pomocou spony. Tá je upevnená okolo bezpečnostného pásu a zaisťuje tak bezpečné uchytenie.

Jednoduché skladovanie
 box je možné ľahko sklopiť, keď ho nepoužívate

Po jazde v aute môže byť celá krabica vrátane obsahu vybratá z auta. Akonáhle sú všetky veci vybraté, prázdny box sa dá ľahko sklopiť a uložiť, aby sa ušetrilo miesto.

Poriadok, bezpečnosť a zábava
 s TravelKid v aute

Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu aj ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty a dajú sa ľahko čistiť.

Podrobnosti:
- vhodný na ukladanie hračiek, kníh, nápojov atď.
- protišmykové dno pre lepšiu priľnavosť
- obzvlášť bezpečný vďaka krytu a extra pásovému systému na upevnenie na sedadlo
- vhodný na všetky bežné sedadlá
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu
- ľahké skladovanie - ľahko zložíte, keď sa nepoužíva

Rozmery: cca 24 x 46 x 24 cm

Materiál: 80% polyester, 20% polyuretán
Farba: šedá melanž
Obsah balenia:  1 úložný box
Veľkosť balenia : 27 cm x 27 cm x 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: