Reer Čistič vzduchu v miestnosti

Kód: 94010
Značka: Reer
€71,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistička vzduchu  PureAir

Podrobnosti:
Čistič vzduchu spoľahlivo odstraňuje škodlivé znečisťujúce látky, ako je jemný prach, VOC, toluén, benzén
Čistič vzduchu spoľahlivo odstraňuje alergény, ako je. napr. prach, peľ, pleseň
Čistič vzduchu eliminuje vírusy a baktérie
Bezúdržbový, neobsahuje žiadny filter HEPA

Zvýšte kvalitu vzduchu vo vnútri!
Bohužiaľ kvalita vzduchu nie je dnes taká, ako by sme si priali pre nás aj našich blízkych. Vzduch je znečistený škodlivým jemným prachom a znečistenie v budovách je obvykle dokonca vyššie ako vonku. Prchavé organické zlúčeniny (VOC) vo vzduchu môžu spôsobiť alergie, bolesti hlavy, poškodenie imunitného systému a ďalšie choroby. Baktérie a vírusy sa obvykle šíria vzduchom. Čistič vzduchu PureAir Room odstraňuje tieto znečisťujúce látky, zlepšuje kvalitu vzduchu, neutralizuje nepríjemné pachy a účinne odstraňuje bežné alergény. Pre čistý a nezaťažený vzduch v miestnosti.

Pre zdravú vnútornú klímu odstraňuje znečistenie ovzdušia
Náš vzduch obsahuje alergény, baktérie, vírusy a ďalšie častice. Pohybujú sa spolu s inými znečisťujúcimi látkami, ako sú častice prachu a peľu. Preto je nutné vyčistiť vdychovaný vzduch a zbaviť sa týchto znečisťujúcich látok. Priestorový čistič vzduchu PureAir nasáva kontaminovaný vzduch do puzdra. Vo vnútornej komore čističky vzduchu sú baktérie zo vzduchu usmrcované a dezinfikované pomocou UV-C svetla. Následne sa znečisťujúce látky a pachy vo fotokatalyzátore rozkladajú pomocou aktívneho kyslíka a neutralizujú ionizáciou. Prostredníctvom výstupu vzduchu sa vyčistený vzduch uvoľní späť do miestnosti.

Spoľahlivé čistenie vzduchu bez údržby a bez filtra
UV žiarenie účinne zabíja zárodky a patogény bez použitia chemických látok. U ľudí je použitie UV svetla úplne neškodné. Tento princíp čističa vzduchu je tiež známy z nemocníc. Úplne bez údržby. Neškodné častice padajú na zem, kde sa odstránia pomocou vysávača pri pravidelnom upratovaní domácnosti.

Jednoduché a intuitívne ovládanie jedným tlačidlom
Čistič vzduchu je zvlášť ľahko ovládateľný vďaka obsluhe jedným tlačidlom. Opakovaným stlačením tlačidla zapnutie / vypnutie nie je možné zapnúť alebo vypnúť iba zariadenie, ale aj požadovaný režim čistenia - buď časovač (1 hod. čistenie) alebo nepretržitý režim - a tiež úroveň jasu orientačného svetla.

Pre väčšiu orientáciu v tme - vrátane orientačného svetla
PureAir je jediný čistič vzduchu, ktorý je vybavený orientačným svetlom. Svetelný senzor automaticky zapne teplé biele svetlo na dobu 5 minút, keď je tma. Potom sa svetlo na čističi vzduchu vďaka čidlu pohybu aktivuje vždy, keď zariadenie detekuje pohyb v oblasti detekcie. Jas svetla je možné nastaviť v troch úrovniach.

Príslušenstvo detskej miestnosti - čistič vzduchu s nálepkami
Pretože obzvlášť tí najmladší by mali byť chránení pred škodlivými časticami vdychovaného vzduchu, je PureAir ideálny pre škôlku. Vďaka priloženým nálepkám môže byť čistič vzduchu v detskom vzhľade. Vzhľadom k nízkej hladine hluku (<50dbA) nie sú deti obťažované hlukom ani pri zapnutí prístroja.

Podrobnosti:
- odstraňuje alergény, vírusy, baktérie
- odstraňuje škodlivé znečisťujúce látky
- voliteľný časovač alebo priebežný režim
- bezúdržbový, bez filtra
- čistí 11 m³ za hodinu
- orientačné svetlo s pohybom a senzorom stmievania
- 3 úrovne jasu
- LED farba: teplá biela, 2800-3500K
- hladina hluku: ≤50 dBA (1m)
- vrátane detských nálepiek

Materiál: plast
Farba: biela, šedá
Obsah balenia: 1x čistič vzduchu, 1x samolepka
Veľkosť balenia: 11 cm x 9 cm x 18,5 cm (Š x V x H)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: