Reer Slnečník clona na kočík čierna

Kód: 84191
Značka: Reer
€6,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÁ CLONA SHINESAFE - ČIERNA

Mladá a citlivá pokožka vášho dieťaťa si ešte nestihla vytvoriť akúkoľvek vlastnú ochranu pred UV žiarením. Iba pár minút priameho vystavenia slnku môže stačiť na spálenie kože, ktoré je nielen nepríjemné a bolestivé, ale zároveň zvyšuje riziko kožných ochorení v neskoršom veku. Z tohto dôvodu potrebuje pokožka dodatočnú ochranu. Slnečná clona na korbičky a cestovné systémy ShineSafe poskytuje vášmu dieťaťu príjemný tieň a chráni ho pred škodlivým UV žiarením.

Veľké rozmery pre chladivé prítmie
Slnečná clona zatieni takmer celý otvorený priestor korbičky a zaisťuje tak dostatok tieňa takmer za akejkoľvek situácie. Vďaka tomu sa vzduch vo vnútri korbičky nebude ohrievať a dieťa tak zostane v príjemne chladnom prostredí. Zatienenie zároveň uľavuje očiam dieťaťa a chráni ho nepríjemným oslnením.

Vysoko kvalitné materiály s ochranou pred UV žiarením
Slnečná clona je vyrobená zo 100% polyesterového ponžé. Táto pevná a hustá plastová tkanina absorbuje až 98% slnečného žiarenia a poskytuje citlivej pokožke vášho dieťaťa najvyššiu možnú UV ochranu 50+. Hustý materiál tiež dokáže ochrániť pred slabým dažďom.

Možnosť prispôsobenia podľa polohy slnka
Vďaka niekoľkým spôsobom inštalácie môžete clonu prispôsobiť podľa aktuálnej polohy slnka na oblohe. Na vytvorenie veľkého tieňa stačí clonu pretiahnuť cez striešku a pripevniť k rukoväti kočíka. Ráno a na večer, keď je slnko nízko na horizontom, môžete slnečnú clonu ľahko pripevniť k strane korbičky. Pokiaľ clonu práve nepotrebujete, je možné ju stiahnuť späť ako tienidlo a nemusíte ju tak nikdy z kočíka úplne zložiť.

Jednoduché a bezpečné uchytenie
Vďaka elastickej gumičke a pripevňovacím lankám je možné clonu ľahko používať na korbičkách a športových kočíkoch so sedením v pozícii proti smeru jazdy. Pre jej pripevnenie clonu rozprestrite cez striešku, pretiahnite gumičku pod korbičkou a priviažte pripevňovacie lanká k rukoväti kočíka. Clona tak zostane pevne prichytená ku kočíku aj za veterných podmienok alebo pri jazde po nerovnom povrchu.

Vlastnosti:
- poskytuje tieň a chráni pred spálením pokožky (UPF 50+)
- prakticky prispôsobiteľná podľa polohy slnka na oblohe
- chráni tiež pred bočným vetrom a slabým dažďom
- jednoduchá a rýchla inštalácia
- jednoduché uschovanie
- veľkosť cca: 34-52 cm x 72 cm
- možno prať v práčke

 Materiál:

- polyesterové ponžé

 Farba:

- čierna

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné clony
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.08 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: