Reer Kamera pre Smartphone a IPhone

Kód: 80300
Značka: Reer
€105,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamera pre Smartphone a IPhone

Digitálny prenos, technológia IP, neobmedzený rozsah, HD kamera s vysokým rozlíšením, inteligentná detekcia pohybu a hluku, jednoduchá a rýchla inštalácia prostredníctvom aplikácie

Spoľahlivé spojenie s dieťaťom
Pre rodičov ide predovšetkým o bezpečnosť a pohodu svojich detí. Zvlášť pokiaľ ste ich uložili do postele, vždy sa uistite, že dieťa je v poriadku. Vzhľadom na to, že nemôžete sedieť nepretržite so spiacim dieťaťom a dohliadať naň, je dôležité zaistiť jeho spoľahlivé sledovanie.
S IP BabyCam zostávate v trvalom kontakte s dieťaťom prostredníctvom mobilného telefónu a ste vždy informovaní o tom, ako sa cítia. Takže máte vždy "odpočúvanie" v detskej izbe bez toho, aby ste rušili dôležitý spánok detí.

Bezpečné pripojenie
vďaka technológii IP
Vďaka digitálnemu prenosu prostredníctvom technológie IP máte bezpečný prístup k svojej BabyCam po celom svete. Všetky dáta sú zašifrované presmerované na vaše mobilné zariadenie. Vďaka unikátnemu ID kamery a vášmu vlastnému zvolenému heslu sú vaše dáta bezpečne chránené proti tretím stranám. Vďaka technológii IP neexistuje žiadne obmedzenie rozsahu detského monitora a máte bezproblémový prenos všade tam, kde má vaše mobilné zariadenie príjem.

Jednoduché spustenie
vďaka bezplatnej aplikácii
Ak chcete mobilné zariadenie používať ako rodičovskú jednotku pre IP BabyCam, musíte najskôr stiahnuť bezplatnú aplikáciu v závislosti od operačného systému v App Store alebo Google Play. Po niekoľkých kliknutiach je IPCam a vaše zariadenie pripojené a prenos môže začať. V smartfóne môžete tiež spárovať viac kamier. Fotoaparát môže odoslať údaje niekoľkým mobilným zariadeniam. Napríklad, starí rodičia môžu sledovať ich milý malý pokojne spinká.
Aplikácia môže byť použitá ako na smartfónoch, tak na tabletoch.

Nízka hladina žiarenia
vďaka pohybovej a zvukovej aktivácii
Akonáhle je aplikácia aktivovaná v telefóne a IPCam je zapnutá, prenos môže začať. Nebude však vysielať nepretržite. Kým kamera nebude vidieť žiadnu aktivitu, IPCam prejde do pohotovostného režimu, čo znižuje žiarenie. Akonáhle sa vaše dieťa pohybuje alebo kamera prijíma zvuky, automaticky sa zapne a pošle obrázky do vášho smartfónu. Budete informovaní prostredníctvom push správy na vašom mobilnom telefóne. Z akej hladiny hluku má fotoaparát začať s prenosom si môžete individuálne upraviť.

Krištáľovo čistý obraz a video záznam
vďaka rozlíšeniu HD
IP BabyCam je vybavená HD kamerou s vysokým rozlíšením pre krištáľovo čistý prenos obrazu a videa. Môžete tiež nahrávať prenášané snímky a prehrávať ich späť kedykoľvek na mobilnom telefóne.
Ak by ste sa chceli bližšie pozrieť na svoje malé, môžete zväčšiť obrazovou pomocou 4x digitálneho zoomu (ovládateľného pomocou aplikácie), aby ste mohli rozpoznať ešte viac detailov.

Jemne upokojte
vďaka obojsmernej funkcii zvukového interkomu
Často známy zvuk rodičovského hlasu pomáha upokojiť dieťa. Vďaka vstavanému reproduktoru na IP BabyCam môžete prostredníctvom aplikácie prenášať hlas priamo k svojmu dieťaťu. To vám umožní upokojiť vaše dieťa aj z obývačky alebo už na ceste do detskej izby.

Malý poklad v tmavých detských izbách je vždy v poriadku
vďaka funkcii automatického nočného videnia
IP BabyCam má infračervenú technológiu, ktorá vám umožní vidieť dieťa v temnej detskej izbe vo veľmi dobrej kvalite. Takže môžete starostlivo sledovať, či váš miláčik naozaj spí alebo je v posteli nahor. Zmena funkcie denného a nočného videnia je automatická.

Zarovnanie polohy pre dokonalé zameranie 
vďaka praktickému guľovému kĺbu a pripevneniu na stenu
Vďaka flexibilnému guľovému kĺbu s funkciou posuvu a naklonenia má IP BabyCam uhol pohľadu 110°. Prostredníctvom tohto panoramatického výhľadu je možné vidieť veľké plochy. Vďaka základni s nástenným držiakom je možné IPCam ľahko umiestniť na stenu, na strop alebo na stôl.

Podrobnosti:
- digitálny prenos - technológia IP
- neobmedzený rozsah
- priamy prenos do mobilného zariadenia
- jednoduchá a rýchla inštalácia prostredníctvom aplikácie (aplikácia zadarmo v AppStore alebo GooglePlay)
- kompatibilná so smartfónmi a tabletmi
- inteligentná, nastaviteľná citlivosť pohybu…

Dodatočné parametre

Kategória: Vysielačky a monitory
Hmotnosť: 0.29 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: