Reer Odsávačka nosu Soft & Clean

Kód: 79112
Značka: Reer
€5,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft & Clean nosní odsávačka

Pomáha pri upchatých detských nosoch
Deti nemajú plnohodnotný imunitný systém, takže často trpia nachladnutím. Zvlášť upchatý nos výrazne ovplyvňuje pohodu dieťaťa, pretože deti v prvých mesiacoch života dýchajú výlučne nosom. Na prechladnutie sa môžu pridať súbežné problémy, ako je zlý spánok a zažívacie problémy, rovnako ako zápaly uší, dutín a dýchacích ciest. Nosná odsávačka pomáha odstrániť nosovú sekréciu z nosa a umožňuje dieťaťu dýchať ľahšie.

Jemné odstránenie nosných sekrétov
 vďaka mäkkému, pružnému a malému saciemu hrotu

Vďaka svojmu flexibilnému saciemu hrotu nosný aspirátor jemne a bezbolestne odstraňuje dráždivé nosové sekrécie. Mäkký silikónový tvar je prispôsobený detským nosom. Vďaka tomu je vloženie do malých nosných dierok obzvlášť jednoduché. Guľatá a mäkká forma účinne zabraňuje podráždeniu citlivej nosovej sliznice - dermatologicky testované.

Praktická aplikácia
 vďaka veľkej časti sacieho balónika

Ergonomický a funkčný dizajn sacieho balónika umožňuje jednoduchú a rýchlu manipuláciu. Pokiaľ stlačíte balónik, vytvoríte podtlak v nosnom aspirátore. Pokiaľ teraz tlak balónika pomaly znižujete, nasáva sa sekrécia nosa cez sací hrot do absorpčného telesa. Gumovitý materiál TPE (termoplastické elastoméry, bez BPA) je protišmykový.

Hygienické skladovanie
 odsávačku je možné demontovať a sterilizovať parou

Po použití môžete rýchlo a ľahko demontovať nosnú odsávačku a vyčistiť ju jemným čistiacim prostriedkom a teplou vodou. Následne môžu byť jednotlivé časti sterilizované parou. Pokiaľ je vyčistená sacia špička následne vložená do absorpčného telesa v opačnom smere, zostáva nosná odsávačka hygienicky skladovaná až do ďalšej aplikácie.

Podrobnosti: 
Materiál: TPE
Farba: tyrkysová
Obsah balenia: 1x nosová odsávačka
Veľkosť balenia:  10 cm x 5 cm x 17 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: