Reer Podložka na malovanie TravelKid Play

Kód: 86091
Značka: Reer
€13,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Podložka na malování TravelKid Play

Stabilná podložka na maľovanie alebo hranie - zábava a hry na cestách. Ideálne pre dlhé cesty a dovolenku, praktické vrecká na uloženie napr. pasteliek

Zábava a hry na cestách
Dlhé jazdy autom môžu byť niekedy naozaj stresujúce pre rodičov a deti. Dlhé sedenie a monotónnosť jazdy sa pre deti rýchlo stane nudným. Nechcú len sedieť, potrebujú zamestnať, najlepšie hrami alebo maľovaním.
Vďaka podložke TravelKid Play si môže vaše dieťa maľovať alebo sa hrať na cestách a spríjemniť si nudnú cestu.
Podložka na maľovanie TravelKid Play je len jedným z produktov z novej série TravelKid. Tieto produkty zaisťujú bezpečnosť a poriadok v aute a uľahčujú cestovanie s deťmi.

Ideálne pre cestovanie
 s veľkým povrchom na maľovanie alebo hranie

Zvlášť pri dlhých jazdách autom, napríklad na ceste na dovolenku, deti ocenia tvorivé zamestnanie. TravelKid Play je robustná podložka, ktorá je ideálna na maľovanie, ale aj ako základňa pre všetky hry a ďalšie činnosti, pre ktoré je potrebný pevný podklad. Upevňovacie gumičky v rohoch zaisťujú pevné uchytenie papiera na maľovanie alebo herné dosky.
Vďaka nečistotám a vode odpudzujúcemu materiálu sa podložka ľahko čistí.

Praktické vrecká
 na bezpečné ukladanie

Podložka má 2 veľké vrecká na oboch bočných krídlach. Tie poskytujú pohodlný úložný priestor pre hračky alebo papieriky či písacie potreby. Vďaka zipsom na vrecku zostáva všetko na svojom mieste bezpečne uložené. Vy sa môžete sústrediť na uvoľnenú jazdu, pretože vaše dieťa má všetko, čo potrebuje na hranie, vždy po ruke.

Praktický spoločník
 aj pri cestovaní autobusom, vlakom alebo lietadlom

Aj keď necestujete s vašim dieťaťom v aute, ale v iných dopravných prostriedkoch, ako je autobus, vlak alebo lietadlo, vaše dieťa nemusí mať bez svojho TravelKid Play. Bočné panely môžu byť sklopené a uzavreté uprostred pomocou spony. Malé hračky a písacie potreby sú bezpečne uložené v postranných vreckách. Vďaka popruhu je možné podložku pohodlne nosiť v ruke.

Poriadok, bezpečnosť a zábava
 s TravelKid v aute

Nový rad TravelKid obsahuje rôzne autodoplnky. Všetky produkty sú zamerané na to, aby bolo cestovanie pre vaše dieťa čo najpríjemnejšie a chránilo auto pred nečistotami a poškodením. Okrem vreckárov na zadnej časti predných sedadiel sú súčasťou sortimentu aj ochranné podložky, úložný box s organizérom a podložka na maľovanie.
Pri výbere materiálu bol kladený veľký dôraz na kvalitu a kvalitné spracovanie. Všetky produkty TravelKid sú vyrobené z materiálu odpudzujúceho vodu a nečistoty a dajú sa ľahko čistiť.

Podrobnosti:
- stabilná podložka na maľovanie alebo hranie - zábava a hry na cestách
- ideálna pre dlhé cesty a dovolenku
- praktické vrecká na uloženie napr. pasteliek
- ľahko sa čistí vďaka vode a nečistotám odpudzujúcemu materiálu

Veľkosť kresliacej plochy: cca 24 x 36 cm

Materiál : polyester
Farba: šedá melanž
Obsah balenia: 1x podložka na maľovanie alebo hranie
Veľkosť balenia: 34,5 cm x 29,5 cm x 2 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: