Reer Projektor na zaspávanie DreamBeam

Kód: 52110
Značka: Reer
€44,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

PROJEKTOR DREAMBEAM

Zaspávanie v pokoji a bezpečí
Počas prvých rokov života je pre zdravý vývoj dieťaťa nesmierne dôležitý vyvážený spánkový režim. Avšak pokojný spánok môže byť rýchlo narušený strachom z tmy. Akonáhle sa povedomé časti izby ponoria do tmy, často sa u detí prejaví strach z nočných tieňov a zvukov. Projektor obrázkov DreamBeam deťom otvára dvere do dobrodružného snového sveta a zaháňa tak všetky ich obavy. K zdravému spánku napomáhajú aj pokojné melódie.

Premietanie 24 obrázkov s rôznou tematikou
Nočné svetlo dokáže na stene alebo na strope vykúzliť fascinujúce svetelné obrázky a vytvoriť tak v nočnej detskej izbe malý ostrovček svetla. Tri rôzne šablóny poskytujú niekoľko pestrých obrázkov. Každá šablóna obsahuje osem pestrofarebných obrázkov z kráľovstva zvierat, zo zeme snov a zo sveta dobrodružstva. Jednotlivé obrázky je možné premietať permanentne alebo sa môžu počas premietania striedať.

Pokojné melódie odprevadí dieťa do sveta snov
Projektor DreamBeam je vybavený aj funkciou prehrávania hudby. Desať klasických uspávaniek a päť upokojujúcich zvukov prírody zaistí, že bude vaše dieťa zaspávať s pocitom bezpečia. Nastavenie hlasitosti umožňuje prispôsobiť melódiu podľa okolitých podmienok a potrieb dieťaťa. Hudba sa automaticky vypne po 30 minútach.

Veľmi jednoduchá obsluha s veľkými a mäkkými tlačidlami
Nočné svetlo sa ovláda pomocou veľkých, mäkkých tlačidiel. Každé tlačidlo má na sebe názorný symbol, ktorý zaisťuje intuitívne ovládanie, prispôsobené deťom. Jednoduchým stlačením príslušného tlačidla si deti môžu zapnúť a vypnúť svetlo alebo hudbu, prípadne si vybrať svoj obľúbený obrázok alebo upraviť hlasitosť.

Jednoduchá výmena premietaných obrázkov
Na zobrazenie zvolených obrázkov stačí len zasunúť príslušnú premietaciu šablónu do otvoru na hornej strane projektora. Takú výmenu hravo zvládnu aj veľmi malé deti. Zdierky na strane projektora slúžia na praktické uschovanie zostávajúcich šablón.

Flexibilné použitie - možnosť napájania z batérie alebo cez kábel
DreamBeam je možné napájať iba z batérií, vďaka čomu ho možno nosiť ako baterku a používať kdekoľvek v dome. Priehradka na batérie je zaistená skrutkami, ktoré udržia batérie mimo dosahu zvedavých detských prstíkov. Priložený micro USB kábel umožňuje zariadenie pripojiť aj do zásuvky.

Odolná, úsporná a bezpečná LED technológia
Projektor je vybavený malými LED diódami, vďaka ktorým je veľmi úsporný, má dlhú životnosť (až 30 000 hodín) a je úplne bezpečný, pretože LED sa pri použití nezahrievajú.

Vlastnosti:
- projektor obrázkov s uspávankami a zvukmi prírody
- balenie obsahuje 3 vymeniteľné premietacie šablóny, každá s 8 obrázkami s rôznou tématikou
- permanentné zobrazenie jedného obrázku alebo striedanie všetkých 8
- 15 prednastavených melódií s funkciou automatického vypnutia
- nastaviteľná hlasitosť
- úsporná LED technológia bez zahrievania
- priehradka na batérie zaistená skrutkami
- napájanie pomocou batérií ( NIE SÚ súčasťou balenia) alebo cez Micro-USB

Obsah balenia:
- 1x DreamBeam
- 3x premietacia šablóna
- 1x Micro USB kábel

Materiál:
- plast

Farba:
- biela

Poznámka: Prosíme používajte v súlade s priloženým návodom na použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: