Reer Slnečná strieška s moskytierou na kočík

Kód: 84131
Značka: Reer
€20,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÁ STRIESKA S MOSKYTIÉROU SHINESAFE BITE

Akonáhle sa umúdri počasie a začne sa otepľovať, aj tí najmladší členovia rodiny budú radi tráviť čas vonku. Pre bezstarostný deň mimo domova však potrebujeme niekoľko šikovných pomocníkov. Slnečná strieška s moskytiérou ShineSafe Bite nielenže chráni pred otravným hmyzom a zabraňuje tak bolestivým štiepancom a uhryznutím, ale zároveň vytvára príjemné prítmie a chráni pred nebezpečným UV žiarením a spálením kože.

Spoľahlivá ochrana pred hmyzom s jemne tkanou sieťovinou
Integrovaná moskytiéra dieťaťu poskytuje spoľahlivú ochranu pred osami, komármi a pod. a zabraňuje bolestivým štiepancom a uhryznutím. Vďaka veľmi jemne tkanej sieťovine sa k dieťaťu nedostane ani ten najmenší chrobák a kočík tak neustále zostáva bezpečným a útulným miestom.

Štedré rozmery pre chladivé prítmie
Vďaka svojej dĺžke je možné slnečnou strieškou zakryť celý kočík a vytvoriť tak dostatok tieňa po celý deň. Zatienením kočíka pred horúcim slnkom nielenže zabránite zahrievaniu vzduchu a udržíte dieťa v príjemnom chládku, ale zároveň ochránite oči dieťaťa pred akýmkoľvek oslňujúcim svetlom počas vášho výletu.

Nastavenie výšky podľa polohy slnka
Veľkosť slnečnej striešky možno ľahko a prakticky prispôsobiť podľa polohy slnka na nebi. Stačí ju jednoducho stiahnuť alebo vytiahnuť a akonáhle ju už nebudete potrebovať, môžete ju ľahko pretiahnuť cez striešku kočíka.

Vysoko kvalitný, UV odolný, priedušný materiál
Slnečná strieška je vyrobená zo 100% polyesteru. Plastové vlákna absorbujú až 98% slnečného žiarenia a poskytujú tak citlivej pokožke vášho dieťaťa maximálnu UV ochranu s UPF 50+. Materiál striešky je zároveň výnimočne priedušný, čo zaručuje nepretržitú cirkuláciu vzduchu vo vnútri kočíka, ktorá chráni pred hromadením teplého vzduchu a zaisťuje tak dieťaťu príjemné prostredie.

Pokojné prostredie pre spánok
Slnečná strieška tiež dokáže vytvoriť príjemné podmienky na odpočinok. Stačí ju pretiahnuť cez celý kočík a razom sa tak minimalizuje množstvo svetla vo vnútri kočíka a obmedzí sa dosah rušivých elementov, brániacich pokojnému spánku.

Bezpečné uchytenie
Celá strieška s moskytiérou je na svojich okrajoch vybavená elastickou gumičkou, ktorá zabraňuje vniknutiu do kočíka aj tomu najmenšiemu hmyzu. Vďaka dodatočným úchytom je zaistené pevné pripevnenie aj pri jazde na nerovnom povrchu alebo za veterných podmienok.

Kompaktné zloženie vr. cestovné taštičky
Vo chvíľach, keď striešku s moskytiérou nepotrebujete, môžete ju pre úsporu miesta ľahko zložiť do priloženej cestovnej taštičky. Vďaka tomu je ideálny aj na cestovanie, predovšetkým do vzdialených krajín s neznámym hmyzom.

Vlastnosti:
- poskytuje tieň a chráni pred spáleninami a UV žiarením (UPF 50+)
- spoľahlivo chráni pred otravným a nebezpečným hmyzom
- priedušný materiál pre optimálnu cirkuláciu vzduchu
- univerzálne použitie pre všetky bežné cestovné systémy, športové nadstavby a kočíky so strieškou
- vr. cestovné taštičky

Materiál:
- 100% polyester, plast

Farba:
- šedá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: