Reer Termoska nerez 300 ml široká

Kód: 90408
Neohodnotené
Značka: Reer
€12,95
dodanie do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
3.4.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

TERMOSKA PURE 300 ml - ŠIROKÁ - NEREZOVÁ

Ideálny pomocník na cesty
Keď cestujete s dieťaťom, vždy sa oplatí mať po ruke niečo na zub. Či už sa jedná o malú desiatu alebo o plnohodnotné jedlo, akákoľvek nádoba na uschovanie potravín má na cestách cenu zlata. Široká termoska Pure zaisťuje bezpečné prevážanie potravín a udržuje ich teplé až po dobu 6 hodín.

Pre ľahké skladovanie potravín
Termoska má vákuovo izolovaný dvojitý plášť, ktorý zaručuje, že jedlo vo vnútri zostane teplé až 6 hodín.

Využitie v každom veku
Akonáhle vaše dieťa vyrastie z detských kaší, môžete do termosky bezpečne uložiť napr. obilniny, orechy alebo sušienky a bez obáv vyraziť na výlet. Počas teplých dní zostáva ovocie a zelenina v termoske príjemne chladná a svieža po dlhú dobu.

Všetko v suchu
Vďaka silikónovému tesniacemu krúžku sa nemusíte báť nepríjemného vytečenia tekutiny. Dvojitá stena navyše zabraňuje vzniku kondenzačných kvapiek na povrchu termosky.

Kvalitné materiály
Robustná vnútorná aj vonkajšia stena je vyrobená z nerezovej ocele, ktorá odolá každodennému použitiu, je bezpečná na skladovanie potravín a neprenáša sa z nej kovová pachuť. Termoska samozrejme neobsahuje BPA, PVC ani škodlivé zmäkčovadlá.

Protišmyková podložka
Spodná strana termosky je pokrytá silikónovou podložkou, ktorá predchádza nechcenému prevráteniu a zároveň chráni chúlostivé povrchy.

Jednoduchá manipulácia
Vďaka 7cm plniacemu otvoru môžete do termosky uschovať široký výber potravín. Po použití je možné termosku ľahko očistiť a zaistiť tak hygienicky čisté používanie po dlhú dobu.

Ochrana životného prostredia
Používaním termosky sa prispieva k ochrane životného prostredia. Vďaka svojmu robustnému spracovaniu je možné ju používať mnoho rokov a je dokonalou alternatívou k pokrmom s jednorazovým obalom. Na zníženie odpadu z obalového materiálu sa termosky predávajú nebalené a sú opatrené iba štítkami, ktoré sú zo 100% recyklovateľného kraftového papiera.

Vlastnosti:
- udržuje jedlo teplé až 6 hodín
- ideálne na prípravu a skladovanie detskej výživy
- robustné a stabilné prevedenie z nerezovej ocele
- protišmyková podložka
- menovitý objem: 250 ml

Materiál:
- nerezová oceľ, plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: