Reer Vložka TravelKid Breeze regulujúcí teplo

Kód: 86131
Značka: Reer
€48,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

VLOŽKA REGULUJÚCA TEPLO TRAVELKID BREEZE

Výlety počas sparného leta sa pre deti ľahko môžu stať nepríjemným zážitkom. Poťahy u väčšiny detských autosedačiek, kočíkov alebo sedadiel na bicykel nie sú príliš priedušné a deti sa v nich rýchlo začnú potiť. Stagnácia teplého vzduchu a nedostatok ventilácie môže viesť k prehriatiu malého tela vášho dieťaťa. Vložka TravelKid Breeze s materiálom Outlast® zaručuje dokonalé prostredie na sedenie a optimálnu ventiláciu.

Proaktívna regulácia teploty
Materiál Outlast® absorbuje a uchováva všetko nadbytočné telesné teplo vášho dieťaťa. Zabraňuje sa tak hromadeniu tepla a vytvárajú sa pohodlné podmienky na cestovanie. Priedušný poťah nielenže zaručuje optimálnu ventiláciu, ale tiež sa stará o reguláciu tepla a dokonca aj o jeho distribúciu. V prípade, že sa zníži okolitá teplota, teplo vo vnútri vložky sa začne uvoľňovať.

Univerzálne použitie
Vďaka svojej šírke iba 30 cm je možné vložku použiť v akejkoľvek detskej autosedačke (sk. I, II, III), v cestovných systémoch, v kočíkoch a na sedátkach na bicykel. Dĺžka vložky 80 cm zaisťuje pokrytie celého priestoru na sedenie a zaručuje tak dokonalé prostredie od hlavy až k nohám dieťaťa.

Bezpečné cestovanie
Otvory a výrezy na vložke umožňujú bezpečné prevlečenie a používanie bežného, 3-bodového aj 5-bodového pásu, vrátane nižšie umiestnených ramenných pásov pre menšie deti.

Rýchla a bezpečná inštalácia
Nasadenie vložky TravelKid Breeze je rýchle a jednoduché. Vložku stačí umiestniť do vašej detskej autosedačky alebo cestovného systému a pomocou gumičiek ju zaistiť okolo hlavovej opierky.

Ochrana poťahu
Vložka TravelKid Breeze nielen, že reguluje teplo, ale zároveň slúži aj ako ochrana pôvodného poťahu detskej autosedačky pred znečistením a opotrebovaním. V prípade akéhokoľvek znečistenia je možné vložku vyprať v práčke pri 40 °C, čo vám zaručuje jej dlhodobé a hygienické používanie.

Vlastnosti:
- priedušná vložka z certifikovaného materiálu Outlast®
- zaručuje proaktívnu reguláciu teploty a rovnomerné rozloženie tepla
- vhodná pre všetky detské autosedačky (sk. I, II, III), kočíky a sedátka na kolesá
- možnosť použitia bežného, 3bodového aj 5bodového bezpečnostného pásu
- chráni pôvodný poťah pred znečistením
- rýchla a jednoduchá inštalácia
- rýchle a jednoduché čistenie (možno prať v práčke pri 40 ° C)
- rozmery: cca 80 x 30 cm

Materiál:
- predná strana - 100% bavlna
- zadná strana - 100% Outlast® akrylové vlákna s kapsulami z materiálu s fázovým prechodom (PCM)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: