Reer Zábrana Trend na dvere a schody drevo

Kód: 46011
Značka: Reer
€200,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Zábrana Trend DesignLine na dvere / schodiská drevená

Dokonalá kombinácia bezpečnosti, čistého dizajnu a pohodlia sa harmonicky zladí s vašim moderným domovom.
Variabilne nastaviteľná šírka 76-106 cm
Bezbariérová: nevyžaduje upínací rám
Montážna výška: 78 cm
Jednoduchá montáž a demontáž umožňuje flexibilné používanie u starých rodičov alebo na rôznych miestach v dome.

Vytvorte bezpečné prostredie
Nehoda malých detí sa stáva bohužiaľ veľmi rýchlo. Akonáhle začnú deti liezť a začnú skúmať svoje okolie, je dobré pre deti nevhodné miestnosti, ako je kuchyňa alebo kúpeľňa, kde sú nebezpečné zariadenia alebo čistiace prostriedky, zabezpečiť. Ropálené platničky, lieky alebo čistiace prostriedky magicky priťahujú deti a niekedy môžu spôsobiť vážne zranenia, ako sú popáleniny alebo otravy. So zábranou dverí môžete zaistiť miestnosti, kde sa skrýva nebezpečenstvo a tým vaše dieťa chrániť pred zranením. Dávajte pozor na vaše dieťa!

Obzvlášť flexibilná zábrana dverí a schodísk 
vďaka rôznym možnostiam použitia a nastaviteľným šírkam
Vďaka rýchlemu montážnemu systému EasyFix a nastaviteľnej šírke 76 - 106 cm je možné zábranu ľahko a rýchlo používať na rôznych miestach

Design sa stretáva s bezpečnostnou
dverná zábrana - moderná a bezpečná
Výrobky orientované na dizajn sú stále dôležitejšie vo všetkých oblastiach života. Najmä v návrhu obytných priestorov, ako sú kuchyňa a obývacia izba. Reer reaguje na tento trend a predstavuje rad DesignLine: krásny dizajn v súlade s najvyššou bezpečnosťou.
Vďaka mimoriadne silnému akrylátovému sklu zaisťuje Trend nielen vysokú bezpečnosť, ale so svojim čistým dizajnom harmonicky zapadá do vašej modernej domácnosti.

Dverná a schodisková zábrana 
rýchla a jednoduchá montáž vďaka systému EasyFix
Hliníkové lišty rýchloupínacej sústavy EasyFix je možné namontovať len v niekoľkých rýchlych krokoch bez námahy a bez zložitého merania. Potom sa zábrana Trend zavesí do koľajníc - a hotovo. Aby nedošlo k poškodeniu rámu dverí, môže byť EasyFix inštalovaný aj pred rámom dverí. Pokiaľ je EasyFix namontovaný na niekoľkých miestach v dome (dodatočné hliníkové koľajnice sú k dispozícii samostatne), dvierka zábrany môžu byť použité samostatne kdekoľvek. Pri nepoužívaní sú hliníkové koľajnice takmer neviditeľné.

Detská poistka 
Active Lock zamykanie s ukazovateľom uzamknutia
Dvojité zamykanie funkčnej rukoväte zamedzuje deťom otvorenie zábrany, ale pre dospelých je ľahké ho ovládať jednou rukou. Farebný indikátor integrovaný do rukoväte zobrazuje vizuálne, či je zábrana správne uzavretá a poskytuje tak ešte väčšiu bezpečnosť.

Dverná a schodisková zábrana bez upínacieho rámu 
plná šírka priechodu
Zábrana Trend nevyžaduje upínací rám. Umožňuje tak bezbariérový priechod a je ideálny pre montáž na vrchnú časť schodiska. Prvok dverí je možné úplne otvoriť v oboch smeroch. K dispozícii je zarážka pre obmedzenie smeru otvárania.

Podrobnosti:
- variabilne nastaviteľná šírka 76-106 cm
- montážna výška: 78 cm

Materiál: hliník, plast, drevo: topoľ (Populus), Čína
Farba : antracit, hliník

Obsah : 1 x zábrana, 1 x montážna sada, 1 x sada líšt

Veľkosť balenia:
76,5 cm x 7,5 cm x 84,5 cm (š xvxh)

Vhodné pre deti do 24 mesiacov

Pokiaľ je zábrana správne nainštalovaná medzi dvoma čistými, suchými a stabilnými povrchmi, vyhovuje norme EN 1930: 2011

Poznámka:
Pred montážou si prečítajte návod na použitie, pretože nesprávna inštalácia môže byť nebezpečná! Táto detská zábrana nesmie byť pripevnená k oknu!

Dodatočné parametre

Kategória: Bezpečnostné zábrany
Hmotnosť: 6.56 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: