Reer Slnečník ShineSafe čierny

Kód: 84151
Značka: Reer
€18,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

SLNEČNÍK NA KOČÍK SHINESAFE - ČIERNY

Mladá a citlivá pokožka vášho dieťaťa si ešte nestihla vytvoriť akúkoľvek vlastnú ochranu pred UV žiarením. Iba pár minút priameho vystavenia slnku môže stačiť na spálenie kože, ktoré je nielen nepríjemné a bolestivé, ale zároveň zvyšuje riziko kožných ochorení v neskoršom veku. Slnečník na kočík ShineSafe poskytuje dokonalú ochranu vášho dieťaťa pred agresívnymi slnečnými lúčmi.

Optimálna ochrana pred slnkom
Vďaka svojmu 80cm priemeru a štvorcovému tvaru poskytuje slnečník ShineSafe výrazne viac tieňa, než väčšina ostatných slnečníkov na kočíky. Vaše dieťa tak bude v kočíku neustále sedieť v príjemnom tieni a vy nebudete musieť neustále upravovať slnečník podľa aktuálnej polohy slnka.

Vysoko kvalitné materiály s ochranou pred UV žiarením
Slnečník je vyrobený zo 100% polyesterového ponžé. Jeho pevné a husto tkané plastové vlákna absorbujú až 98% slnečného žiarenia a poskytujú citlivej pokožke vášho dieťaťa maximálnu UV ochranu 50+.

Možnosť prispôsobenia
Flexibilnej kĺby pri držiaku slnečníka a pod jeho vrcholom, spoločne so 180 ° kĺbom priamo na držiaku, vám umožňujú nastaviť slnečník presne podľa vašich požiadaviek.

Jednoduchá inštalácia
Univerzálny držiak sa prispôsobí šírke rámu akéhokoľvek kočíka. Slnečník je možné bezpečne pripevniť na konštrukcie s okrúhlym aj oválnym profilom a to ako na rukoväť, tak aj na predné madlo alebo napríklad priamo na rám kočíka.

Jednoduché odnímanie
Vo chvíľach, kedy slnečník nepotrebujete, stačí ho jednoducho vybrať z držiaka a uložiť. Držiak môžete ponechať pripevnený ku kočíku, takže akonáhle znova vykukne slnko, môžete slnečník opäť nasadiť a ihneď použiť.

Vlastnosti:
- poskytuje tieň a chráni pred spálením pokožky (UPF 50+)
- široké možnosti prispôsobenia
- jednoduchá a rýchla inštalácia
- priemer cca 80 cm, výška cca 68 cm

Materiál:
- nerezová oceľ, plast, polyesterové ponžé

Farba:
- čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: