Reer zámok na zásuvky biely 2ks

Kód: 71090
Značka: Reer
€9,95
Dodanie do 3-5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Zámok na zásuvky biely 2ks

Uzamkne zásuvky pred deťmi, zabráni privretiu prstov.
Ideálne pre nízke zásuvky, napríklad s príborovou vložkou.
Montáž pomocou lepidla alebo skrutky, ľahké upevnenie vďaka montážnej pomôcke.

Bezpečne uzamkne zásuvky 
Keď sa deti naučia plaziť a chodiť, nič pred nimi nie je v bezpečí. Najmä obsah zásuviek je obzvlášť vzrušujúce pre malých prieskumníkov, ale často nie je úplne bezpečný. S našimi zámkami na zásuvky (2 kusy) chránite svoje dieťa pred prístupom k obsahu zásuvky, ktorý nepatrí do jeho rúk, ako sú ostré predmety, nože, nožnice alebo lieky.

Dvojité zabezpečenie
 Ochrana zásuvky s ochranou proti zovretiu

Bezpečnostné zariadenie zabraňuje otvoreniu aj nechcenému uzavretiu zásuviek. Zabezpečenú zásuvku je možné otvoriť iba s malou medzerou, kým západka nezapadne do zaistenej polohy. V tejto polohe nie je možné zásuvku ľahko otvoriť alebo zavrieť. To na jednej strane zabráni tomu, aby sa vaše dieťa dostalo k obsahu zásuvky, na druhej strane táto bezpečnostná poloha chráni vaše dieťa pred bolestivým privretím prsta pri pokuse o zatvorenie zásuvky. Zásuvku môžete úplne otvoriť alebo zatvoriť iba pri odblokovaní bezpečnostného zariadenia.

Univerzálne použiteľné
 vďaka šikovnému dizajnu

Premyslená konštrukcia umožňuje bezpečné použitie zaistenia ako u vyčnievajúcich pracovných dosiek (s presahom až 20 mm), tak v zásuvkách s nízkou výškou (napr. prostredníctvom prípadne integrovaných príborových vložiek, nutná výška aspoň 4 cm nad vložkou). Týmto spôsobom môže zaručiť maximálnu ochranu najmä pri kuchynských zásuvkách.

Jednoduchá inštalácia
 vďaka montážnej pomôcke a montáži lepidlom / skrutkou

Zámok zásuvky je možné ľahko a rýchlo pripevniť pomocou dodávanej montážnej pomôcky. Nasadením vám presne ukáže, kde má byť poistka pripojená a prípadne nalepená alebo priskrutkovaná. To vám ušetrí meranie, značenie a nepríjemné zbytočné poškodenie v prípade omylu v meraní.

Obzvlášť bezpečné pre deti a priateľské k dospelým
 vďaka mechanizmu dvojitého otvorenia

Vďaka 2-cestnému zámku ochrany zásuvky sú vaše zásuvky bezpečne uzamknuté od malých prieskumníkov. Pre dospelých je stále ľahké ich otvoriť iba jednou rukou. Ak to chcete urobiť, jednoducho posuňte jazdec dopredu a potom ho stlačte dole. To umožňuje odblokovanie bezpečnostného zariadenia a otvorenie zásuvky na príbory ako obvykle.

Neviditeľný
 vďaka inštalácii do zásuvky

Poistka je inštalovaná vo vnútri zásuvky. Výsledkom je, že ochrana je nielen neviditeľná zvonku počas používania, ale tiež nezanecháva po použití žiadne nevzhľadné poškodenie viditeľných čiel.

Kvalita a bezpečnosť
 kontrolované podľa prísnych kritérií

Naše produkty prechádzajú ako internými testami, tak testami externými ústavmi. Ochrana zásuviek bola testovaná v súlade s aktuálnou normou EN 16948: 2017 (ochrana skríň a zásuviek) a úspešne prešla všetkými testami únosnosti, trvanlivosti a zaťaženia. Detská poistka je robustná a odolná, tj nedochádza k jej štiepeniu ani lámaniu - aj po viac ako 5 000 otvoreniach zostáva
stabilná a umožňuje neobmedzené použitie ako na začiatku.

Detaily:
- uzamkne zásuvky, zabráni privretiu prstov dieťaťa
- ideálne pre nízke zásuvky, napríklad s vložkami na príbory alebo pre pracovné dosky s maximálnym presahom 20 mm
- testované podľa EN 16948: 2017
- montáž lepením alebo skrutkovaním pomocou skrutiek alebo lepiacej pásky
- veľmi jednoduché pripevnenie vďaka montážnej pomôcke
- jednoduché ovládanie jednou rukou

Materiál: plast
Farba: biela
Obsah balenia: 2 zámky na zásuvky, montážna pomôcka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: